690 680 960

Łoś wybiegł z lasu, zderzył się z mazdą. Kierowca trafił do szpitala

Przejeżdżał przez las, gdy na jezdnię wybiegł łoś. Nie zdołał zahamować i doszło do zderzenia. Kierowca trafił do szpitala, zwierzę nie przeżyło.

Do wypadku doszło w sobotę o godzinie 13:40 w miejscowości Kościeniewicze w gminie Piszczac w powiecie bialskim. Na lokalnej drodze samochód osobowy zderzył się z łosiem. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że zwierzę wtargnęło na jezdnię, wybiegając z kompleksu leśnego, wprost przed jadące auto. Kierujący samochodem osobowym marki Mazda, 22-letni mieszkaniec gm. Piszczac, nie zdołał zahamować i doszło do zderzenia.

W wyniku wypadku kierowca auta doznał obrażeń ciała i został przetransportowany do szpitala. Zwierzę nie przeżyło.

42
(fot. policja)
2017-06-26 20:09:51

10 komentarzy

 1. Wiklinowy Nocnik

  Kto teraz za to zaplaci?

  • Za naprawe własciciel auta

   • pytanie – czy w przypadku uszczerbku na zdrowiu po wypadku ze zwierzęciem, można domagać się odszkodowania ze swojego OC? I czy się to opłaca, bo znając życie składki rosną, bo firmy ubezpieczeniowe policzą mi to, jako szkodę?

  • Nie dziwię się zwierzeciu, że rozpiepszyl ŻÓŁTE auto

 2. Nic dziwnego samo południe słonko świeci auto żółtego koloru i łoś nie zauważył

 3. szkoda, ładna Madzia

 4. Sarna, dzik… OK, mogą spowodować też spore uszkodzenia. Ale jak widać zderzeń z łosiami jest co raz więcej a zniszczenia po nich niosą ogromne koszty napraw. Do tego takie zdarzenia są dużo groźniejsze dla osób w samochodzie. Przy obecnych składkach ubezpieczeń OC nie powinniśmy się godzić na brak wypłaty odszkodowania w takim wypadku. Ale oby się nie trafiało to nieszczęście… Pozdrawiam.

 5. I tak beznadziejny kolor chyba ze na NY taxi

 6. Ja skladalam do zarządu dróg o odszkodowanie chociaż za auto. Pewnie nic nie dadzą ale robiąc można. Podobno łosie już mają nie być pod ochroną polecam pomyśleć nad karta myśliwego i wystrzelac wszystkie

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas