690 680 960

Lodowata krew z gorących serc: Morsy i Foczki przeprowadziły szczytną akcję (zdjęcia)

Jednym z głównych celów statutowych Lubelskiego Klubu Morsów jest promocja zdrowia i zdrowego stylu życia. Po raz kolejny więc zorganizowana została akcja „Lodowata krew z gorących serc”.

W niedzielę nad Bystrzycą tradycyjnie już spotkali się miłośnicy zimowych kąpieli. Tym razem Lubelski Klub Morsów zorganizował niezwykle szczytną akcję p.n. „Lodowata krew z gorących serc”. Jej celem była zbiórka krwi, która jest niezbędna w ratowaniu ludzkiego życia. Na tamie Zalewu Zemborzyckiego zaparkował mobilny punkt poboru krwi, w którym przez kilka godzin można było oddawać ten najcenniejszy dar życia. Zainteresowanie było spore, a na krwiodawców czekały niespodzianki. Do tego gorąca kawa i pyszne muffinki.

(fot. LKM)

8 komentarzy

 1. foczki niczego sobie:-)

 2. Wejście do lodowatej wody zasługuje na jakiś szacunek, jednak wejście do Bystrzycy zupełnie niezależnie od jej temperatury zasługuje jedynie na szybką interwencję dermatologa.

 3. Fajne mamuśki!

 4. No to musi być jeszcze jakaś inna grupa, bo gdy przejeżdżałem tamtędy tuż po zachodzie słońca, to się właśnie gimnastykowali przed zanurzeniem.

 5. Żeglarz lubelski

  Nawet można dostrzec na jednym ze zdjęć Maćkę z YACHT KLUB POLSKI LUBLIN, wspaniałą instruktorkę żeglarstwa 🙂

 6. Gdzie te foczki ja widzę walenie

Kursy walut

 • USD 4.3258zł 0.01%
 • GBP 5.3609zł 0.19%
 • EUR 4.716zł 0.18%
 • CHF 4.7054zł 0.2%

Polub nas