Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Koniec marzeń Jakuba Piątka. Rajd Dakar zakończył na drugim etapie

Pech wciąż prześladuje Jakuba Piątka. Lubelski motocyklista kolejny raz nie ukończy Rajdu Dakar. Rok temu pożegnał się z imprezą już po pierwszym etapie. Tym razem poszło mu niewiele lepiej…

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW W NASZYM PARTNERSKIM SERWISIE SPORTOWYM – KLIKNIJ W GRAFIKĘ PONIŻEJ

27 komentarzy

 1. Żenada te komentarze. Zuza niewiele – może razem pisane będzie bardziej po polsku? Gdyby mu się udało, gdyby zaszedł daleko byłby bohaterem. Jako, że nie poszło – to jechane jak po jakimś śmieciu. Oczywiście posiadanie zaplecza w postaci finansów ojca boli wielu, nie każdy ma taki start. Ale też jak ktoś już napisał – nie macie pojęcia jak to wygląda w rzeczywistości. Może i trochę niefart, że po tak małym przebiegu… ale na rajdach tak bywa. Ktoś nie popisał się z przygotowaniem motocykla. Ja i wielu motonitów cieszymy się, że nasz człowiek z Lublina zaistniał na takim rajdzie. Trzymamy kciuki za przyszlość.

  • Gdyby mu się udało, powiadasz, ale… jemu się kolejny raz NIE udało.
   Teraz niech zarobi na swoja pasję i próbuje dalej, ale nie za pieniądze podatników.
   Może mu sie uda – w co wątpię bo to pechowiec.

  • Widzisz tez mało znasz zaplecze finansowe ojca – Tatuś na jednej z imprez licytował się z kolegami który na większą kwotę oszukał swojego wykonawce – jaki można mieć szacunek dla takiego śmiecia biznesmena !

 2. W sporcie jak najbardziej, niech zazdrosnicy sie sprawdzaja – przebiegniecie maratonu, przejechanie odcinku wyscigu kolarskiego mieszczac sie w normach czasowych – to jest wyczyn. A wyscig gdzie z powodzeniem startuja celebryci jak chocby Martyna Wojciechowska czy Adam Małysz (oczywiscie nic im nie ujmujac) to droga zabawa w lans dla duzych facetow. No dobra dla babek czasem tez.

Wiadomości z info112