690 680 960

Kolizje na ulicach Lublina. Tam możecie natrafić na utrudnienia w ruchu (zdjęcia, wideo)

Od godzin porannych towarzyszy nam deszcz. W niektórych miejscach, na ulicach Lublina, doszło do kolizji. W rejonie tych zdarzeń możecie natrafić na niewielkie utrudnienia w ruchu.

Od wtorkowego poranka w Lublinie towarzyszą nam opady deszczu. Na ulicach zrobiło się ślisko i niestety nie wszyscy kierowcy dotarli do celu.

Na ul. Głębokiej, pomiędzy skrzyżowaniami z ul. Filaretów i ul. Sowińskiego, doszło do zderzenia trzech pojazdów. Początkowo występowały utrudnienia z przejazdem, obecnie auta stoją częściowo poza jezdnią.

Do drugiego zdarzenia drogowego doszło w rejonie skrzyżowania ul. Diamentowej z ul. Wrotkowską. Przed godziną 9 uszkodzone pojazdy zostały usunięte z jezdni.

Na utrudnienia z przejazdem natraficie na al. Tysiąclecia, przed młynem Krauzego. Tam na miejscu wypadku pracują policjanci, zablokowany jest prawy pas ruchu.

 

Kolizje na ulicach Lublina. Tam możecie natrafić na utrudnienia w ruchu (zdjęcia, wideo)

Kolizje na ulicach Lublina. Tam możecie natrafić na utrudnienia w ruchu (zdjęcia, wideo)

Kolizje na ulicach Lublina. Tam możecie natrafić na utrudnienia w ruchu (zdjęcia, wideo)

(fot. nadesłane, wideo Tomasz)

14 komentarzy

 1. A jeszcze śniegu ani przymrozków nie było – tylko deszcz.

 2. No to zaraz zacznie się jazda z pieszymi i rowerzystami, którzy z racji warunków pogodowych, postanowili dostać się do: szkoły, roboty, sklepów i innych miejsc za pomocą własnego samochodu.
  Macie rację z tym, że zachowują się oni jakby nie znali przepisów, a w posiadanie Prawa Jazdy weszli przez pomyłkę.

  • I nawet taki durny „pieszy zombie” nie odłoży telefonu podczas przejeżdżania przez przejście dla pieszych. A tyle się o tym mówi. A po kolizji, nie dość, że nie założy kamizelki, to jeszcze przebierze się w czarne ubranie.

   • Bywają tacy co po kolizji nie są w stanie założyć czegokolwiek. Na czarno ubierają ich wtedy w zakładach pogrzebowych (żeby wyglądali jak żywi).

 3. Warunki jeszcze nie najgorsze, ale i nie najlepsze. Światła mijania (pomijając nakaz ich używania w każdych warunkach) by się na pewno przydały. Ale nigdy jeszcze pod artykułem dotyczącym zderzeń samochodów, nie wyczytałem informacji o stanie oświetlenia pojazdów.
  Dziwne to, bo informacja o kamizelce u pieszego, czy lampce u rowerzysty zawsze jest informacją numer jeden w przypadku ich braku. W przypadku, gdy są – wtedy najczęściej się ten fakt pomija.

 4. I standardowo bolt sie zalapal

 5. Oczywiście przewoźnik Bolec musi być.

 6. Padał deszcz jest ślisko, dodatkowo nie zachowujemy odpowiedniej odległości między autami a że zazwyczaj najbardziej oszczędzamy na oponach to mamy skutki. Mam w dwóch autach opony dobrej firmy i naprawdę trzeba jechać na granicy przyczepności żeby coś się stało.

 7. Znowu to słynne przejście przed wiaduktem koło młyna.

Kursy walut

 • USD 4.0202zł 0.73%
 • GBP 5.0656zł 0.47%
 • EUR 4.3382zł 0.34%
 • CHF 4.5982zł 0.64%

Polub nas