Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Kobieta leżała na ulicy w centrum Lublina. Na pomoc ruszyli świadkowie (zdjęcia)

Wczoraj wieczorem na jednej z ulic w centrum Lublina postronne osoby zauważyły leżącą kobietę. Natychmiast ruszyły na pomoc i wezwały na miejsce zespół ratownictwa medycznego.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek wieczorem na ul. Kołłątaja w Lublinie, w rejonie skrzyżowania z ul. Peowiaków. Postronne osoby zauważyły leżącą tam kobietę. Z jej relacji wynikało, że przewróciła się przechodząc przez ulicę i uderzyła w głowę.

Osoby, które jako pierwsze zauważyły poszkodowaną, położyły ją na kocu. Kobieta będąca pracownicą jednego ze szpitali w Lublinie, która jako pierwsza ruszyła na pomoc, monitorowała jej stan do czasu przybycia zespołu ratownictwa medycznego.

Po kilku minutach na miejscu pojawili się ratownicy, którzy zabrali kobietę na badania. Dzięki reakcji świadków, pomoc przyszła na czas.

Kobieta leżała na ulicy w centrum Lublina. Na pomoc ruszyli świadkowie (zdjęcia)

Kobieta leżała na ulicy w centrum Lublina. Na pomoc ruszyli świadkowie (zdjęcia)

(fot. nadesłane)

10 komentarzy

 1. No to teraz po odszkodowanko.

  • Eee, za wcześnie… dopiero się stabilizuje, ale jak „dojdzie do siebie”, to „dojdzie” i do myśli o odszkodowanku.

  • Wydaje mi się, że odszkodowanie za śliskość na chodniku należy się bardziej niż odszkodowanie za np. uszkodzenie pojazdu na dziurze w jezdni.
   Tego pierwszego (śliskości) nie widać, ale jest jasne, że w zimie może być ślisko. To drugie (dziurę) widać, i należy ją traktować jak zwykłą przeszkodę na jezdni – którą kierujący powinien bezpiecznie ominąć. A jak ominąć chodnik, czy schody, które są w całości oblodzone?

 2. Ile to ja razy na tym forum czytałem, że nie można leżeć na ulicy.
  Jak myślicie – jaka kara spotka leżącą? Mandat, sprawa w sądzie?

 3. taaa. od tych dziadowskich „współwłaścicieli” kamienicy przy Kołłątaja, którzy dopiero od niedawna mają kible w mieszkaniach zamiast wychodka w podwórku to dostanie odszkodowanie raz-dwa niewątpliwie

 4. A gdzie trzy zastępy straży pożarnej?

 5. Proszę moderatora o nie publikowanie takich idiotycznych komentarzy. tak jak wyżej od. Apoloniusz IV, Ewa 33, PO i tym podobnych.

 6. Pewnie wyszła z „Winiarni u krokodyla” ew z baru Bila w bramie

Z kraju