Jechał w góry, aby popełnić samobójstwo. Udało się odwieść go od tego zamiaru

Dwa desperackie kroki jednego dnia w tej samej okolicy. Jednego mężczyznę udało się odwieść od samobójstwa, drugi nikomu jednak nie zdradził swoich zamiarów.

W poniedziałek młody mieszkaniec Lublina wyszedł z domu po czym poinformował rodziców, iż wyjechał w góry, a jego celem było odebranie sobie życia. Przerażeni najbliżsi nie mogąc przemówić mu do rozsądku, powiadomili o wszystkim policję.

Funkcjonariusze ustalili, iż mężczyzna cierpi na zaburzenia psychiczne i istnieje uzasadnione podejrzenie, że może dokonać tego co zamierza. Mundurowi wiedząc jakim autem się porusza natychmiast zaczęli sprawdzać drogi, którymi desperat mógł się poruszać. Jednak upływ czasu sprawił, iż mężczyzna był już daleko poza miastem.

W międzyczasie do miejsca zamieszkania mężczyzny przyjechali jego rodzice. Kobiecie udało się skontaktować z synem i w trakcie telefonicznej rozmowy przekonać go do powrotu do domu. Niebawem wrócił on cały i zdrowy. Przekazano go pod opiekę lekarzy ze szpitala przy ul. Abramowickiej.

Nie była to jedyna tego typu sytuacja w tym dniu. Również w dzielnicy LSM przypadkowe osoby znalazły zwłoki mężczyzny. Znajdowały się one w wąwozie przy ul. Filaretów. Jak ustalono, dokonał on samobójstwa. Tym razem jednak nikomu nie zdradził swoich zamiarów, więc nie można mu było w porę pomóc. Policjanci ustalają teraz przyczyny tego desperackiego kroku.

(fot. lublin112.pl – zdjęcie ilustracyjne)

Zobacz również

17 komentarzy

 1. Zabierają 500 plus?

 2. no proszę , wariat jeździ samochodem po drogach . Teraz siedzi w wariatkowie ale za kilka dni wyjdzie i znowu ruszy w trasę

  • współczuję rodzicom, bo on to jednak kiedyś zrobi…tylko jeszcze większa szkoda będzie jak osieroci dzieci…a potem ich wnuk zrobi to samo…więc może żeby nie było więcej nieszczęść pozwolić mu to zrobić…niestety, ten scenariusz się sprawdza w 90 paru procentach…

 3. Kolejny dziwak z LSM

 4. A ja mam fajną 25-letnią kochankę, i mam inny problem żeby żona się nie dowiedziała i powiem wam że ani myślę o samobójstwie hehehe.

 5. A ja tylko przypomne inną rzecz poza tematem, sprawa dotyczy głównie tzw. bexrobotnych z 500+, w UP zmienił sie filar pomocy, i jesli te osoby za 1 razem nie podejmą zatrudnienia, wylatują na pół roku z ubezpieczenia (a wiecie jak działa urząd panie wyszukują ofert nie bacząc na to czy ktos ma podstawowe czy wyzsze z tego co im rzucą a 99% ofert jest upokarzających, takze podejmiecie upokarzającą prace nakczesciej na II lub III zmiany z weekendami albo wykreslają was z ubezpieczenia.

  • co to za brednie??? jaki filar?jakich bezrobotnych z 500 +? kto wymyślił takie coś…

 6. No i taki samobójca, który ma zaburzenia psychiczne jeździ sobie autem po kraju, zgroza!

 7. I tak zdolny ze prawko zrobił nie kazdy to potrafi, czyli nie jest taki beznadziejny

 8. Bo w tym kraju nie ma żadnych sensownych przepisów …psychicznie chory może sobie jezdzić autem ,chorzy na epilepsje ,zawałowcy niedowidzacy itp ,również ,bez żadnego problemu …jak spowoduje wypadek i nikt nie zginie to płaci mandat ,panowie policjanci zadowolenie i nadal moze sobie jedzić .,…jak ktoś zginie to jest szansa że będzie „dochodzenie przyczyn ” i moze dostanie jakiś „zakaz ” ,którego i tak nikt nie egzekwuje …ale w teori wszystko jest super,…na wszystko paragraf ,tego nie wolno ,za tamto tyle i tyle ….normalnie czytasz i myślisz sobie :no zaje….ste państwo ,chroniące obywatela ….tyle tylko ze to wszystko teoria …a jak jest w praktyce ,wszyscy wiemy

 9. to pewnie wyborcy ******* z wiosny

 10. Mam nadzieję, że te komentarze to tylko nieliczne trole internetowe i nie odwzorowują faktycznej opinii ludzi o tych sytuacjach…

 11. Jak rodzice kochają swoje dziecko to powinni mu pomóc, a nie przeszkadzać. Następnym razem niech go w góry zawiozą i ustawią na krawędzi. Ciekawe czy sam skoczy czy będą musieli mu pomóc.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.1503zł 0.38%
  • GBP 5.0538zł -0.01%
  • EUR 4.5234zł -0.29%
  • CHF 4.2688zł -0.23%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online
   Pilecki.Raport