Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Jabłoń: Uderzyła rowerem w znak. Nietrzeźwa cyklistka twierdziła, że potrąciło ją auto

W poniedziałek do szpitala w Radzyniu Podlaskim trafiła nietrzeźwa rowerzystka. Kobieta uderzyła jednośladem w znak i złamała nogę.

Do groźnego zdarzenia z udziałem rowerzystki doszło w poniedziałek w miejscowości Jabłoń w powiecie parczewskim. Policjanci otrzymali wezwanie do zdarzenia drogowego, w którym poszkodowana została 65-letnia cyklistka. Kobieta ze złamaną nogą trafiła do szpitala w Radzyniu Podlaskim.

Poszkodowana przekazała radzyńskim mundurowym, że została potrącona przez samochód, a kierowca nie udzielając jej pomocy odjechał z miejsca zdarzenia.

– Do zdarzenia miało dojść na terenie miejscowości Jabłoń. 65-latka została zabrana karetką z ulicy gdzie przypadkowi przechodnie wezwali pomoc. W szpitalu kobieta podtrzymywała swoją wersję. Policjanci stwierdzili, że zgłaszająca jest pod znacznym działaniem alkoholu. Mundurowi ustalili, że rowerzystka jechała chodnikiem i uderzyła w znak drogowy – informuje mł. asp. Artur Łopacki z parczewskiej Policji.

65-latka odmówiła badania alkomatem, została więc pobrana od niej krew. Wkrótce kobieta odpowie przed sądem, a za popełnione wykroczenie grozi jej grzywna oraz zakaz kierowania rowerem.

2016-05-24 11:39:54
(fot. Policja Jabłoń)

4 komentarze

  1. Czyli nie potrącił jej samochód, a znak, który brutalnie wtargnął na chodnik. Mam nadzieje, że to nie był znak B-9.

  2. Taka niestety jest mentalność ludzi z prowincji, „łoj Panie tyle lat jeżdżę, i po kielichu i normalnie i zawsze tędy jeżdżę, a uni jak szatany po tej drodze, a Panie co znaków nastawiali że się połapać ni da, dla kogu to ło” itp. itd.

  3. Dobrze, że stara rura przydzwoniła w ten znak – choć przez kilka dni będzie można na spoko chodnikiem przejść

  4. Je[]….wspaniały tytuł