Ford wbił się w drzewo, z pojazdu wyrwało silnik. 18-letni kierowca zginął na miejscu

Tragiczny wypadek w naszym regionie. Rozpędzone auto wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. Ratownikom nie udało się uratować życia młodego kierowcy.

50 komentarzy

  1. Wazne ze doswiadczony kierowca jechal szybko ale bezpiecznie…

  2. jeszcze więcej drzew przy drogach, jeszcze głębsze rowy melioracyjne, czemu tylko w Polsce sadzi się drzewa przy drogach i kopie rowy? przecież gdyby nie to drzewo to chłopak wjechałby w pole i przeżył. Tak samo zginęła moja sąsiadka, wpadła w poślizg w zimie i wjechała na drzewo-gdyby nie drzewo 2 dzieci nie byłoby sierotami

  3. Żałosne jest to jakie komentarze są na tak szanującej się stronie dopuszczane i akceptowane. Każdy typowy polak jest w takich sytuacjach, które go nie dotyczą, najmądrzejszy i ma zawsze swoją opinię, ale nic nie dokonacie dzieląc się z nią, a wręcz obrażanie osoby zmarłej, jest zupełnie nie na miejscu. Ja znałam osobiście tego chłopaka i po prostu nie życzę sobie, żeby ktoś w tym momencie go oceniał. Powiem tyle, nie zawsze odchodzą Ci typowi ‚gówniarze’, co jeżdżą jak powaleni, ale też i dobrzy, wspaniali ludzie, którzy mieli po prostu WYPADEK.

    • Do „x”: Bardzo Ci dziękuję za ten głos. Tak, masz rację. To był po prostu WYPADEK. Niestey wypadki były, są i będą…ktoś, kto nie stracił w wypadku kogoś bliskiego nigdy tego nie zrozumie i durnoty wypisuje, bo chce ananimowo zaistnieć. Nie dyskutujmy z „zerami”.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Powiatowy Piknik Pszczelarski w Dęblinie
„Jarmark Pawłowski – ginące zawody” – święto miłośników folkloru i tradycji ludowej
Noc Muzeów w Woli Osowińskiej
Kościelec – Historia na Nowo – czyli piknik rodzinny w Piaskach
Seans filmowy pod chmurką na Placu Wolności