Dzisiaj po południu na ul. Mełgiewskiej samochód dostawczy potracił pieszą. Cudzoziemiec przebywał nielegalnie w Polsce.
Dzisiaj po południu pod jedną z galerii handlowych zderzyły się dwa samochody osobowe. Dwie osoby przewieziono do szpitala.
Punktualnie o godzinie 7. rano na Lubelszczyźnie, tak jak i w całym kraju, otwarto lokale wyborcze. Tym samym rozpoczęło się głosowanie na wójtów, burmistrzów, prezydentów, radnych gminnych, powiatowych i wojewódzkich.
16 listopada przypada Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych. Tegoroczne hasło to "Prędkość zabija".
W sobotę funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei wraz z funkcjonariuszem policji z VI komisariatu ujęli 25-latka, który posiadał przy sobie marihuanę.
Za nami pierwszy dzień Targów Ona & On Ślub, Studniówka, Karnawał. Jeszcze jutro będzie okazja do zapoznania się z ofertą firm działających w branży ślubnej i rozrywkowej.
W sobotę po południu na ul. Północnej dachowało audi. Jedna osoba trafiła do szpitala.
Zapraszamy wszystkich, którzy interesują się lubelską komunikacją miejską do udziału w V już edycji konkursu. Udział jest bezpłatny a nagrody atrakcyjne.
W Targach Lublin przy ul. Dworcowej 11 odbędą się Targi Ona & On Ślub, Studniówka, Karnawał. Zapraszamy do naszego stoiska oraz na relację na żywo, która pojawi się wkrótce na naszej stronie.
W nadchodzącym tygodniu fotoradar Straży Miejskiej stanie przy wybranych ulicach Lublina. Sprawdź gdzie warto zdjąć nogę z gazu.
Dzisiaj rusza nowy sezon na lodowisku Icemania w nowej Hali Lodowej, która powstała przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie. W sobotę i niedzielę można się ślizgać od godz. 10.00.
Przy ul. Wyżynnej w Lublinie ruszyła budowa dwóch budynków mieszkalnych. Do końca 2015 r. mieszkania będą gotowe pod klucz.
W piątek wieczorem na ul. Chopina doszło do pożaru auta. Interweniowali strażacy.
Dzisiaj Światowy Dzień Walki z Cukrzycą. Z tej okazji Arena Lublin rozświetliła się na niebiesko. Kolor ten jest symbolem solidarności i jedności w walce z tą chorobą.
W piątek wieczorem w Klinice Okulistyki przy ul. Chmielnej interweniowały trzy zastępy strażaków. W umywalce w jednej z toalet ktoś pozostawił suchy lód.