Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Trzy osoby trafiły do szpitala po wypadku na al. Kraśnickiej w Lublinie

Całkowicie zablokowany przejazd al. Kraśnicką w kierunku Węglina a także utrudnienia na przyległych ulicach to skutek dzisiejszego wypadku w Lublinie. Zderzyły się dwa samochody.

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 10 na al. Kraśnickiej w Lublinie, w rejonie skrzyżowania z ulicą Wojciechowską. Zderzyły się tam dwa samochody: ciężarowy z osobowym. Jak ustaliliśmy, oba pojazdy jechały w jednym kierunku, w stronę Węglina. Kierujący samochodem osobowym widząc zmieniające się światło na sygnalizatorze zaczął hamować, jadący za nim kierowca ciężarowego volvo nie zdołał się zatrzymać i z impetem uderzył w tył osobowego renaulta.

Siłą uderzenia była tak duża, że oba auta zostały znacznie uszkodzone a z samochodu ciężarowego wyciekło dużo płynów eksploatacyjnych. Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Trzy osoby, w tym dziecko, zostały przetransportowane do szpitala.

Teraz policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia. Kierowcy byli trzeźwi.

Informację o wypadku otrzymaliśmy od naszej Czytelniczki Weroniki – Dziękujemy!

(fot. lublin112)
2015-04-11 11:48:36

6 komentarzy

  1. Trza gonić bo tacho krzyczy przerwę.

  2. Oczywiście zegarów odliczających czas do końca światła się nie doczekamy.
    W Rzeszowie można, ale u nas k… nie.

  3. O jakich znacznych uszkodzeniach pisze autor artykułu… Może warto tak napisać, że hak w renault powinien być zdemontowany kiedy nie ciągnie przyczepy (tak swoją drogą to przez te haki to podłogi dodatkowo pogięte są po kolizji).

  4. Macie jakieś informacje o wypadku motocyklisty na Witosa z Piasecką? Dość poważny wypadek, reanimowali motocyklistę podobno ale zabrali go. Niestety nic więcej nie wiem.