690 680 960

Lublin: Całkowicie zablokowana ulica Nowy Świat po zderzeniu dwóch aut. Jedna osoba ranna

Całkowicie zablokowana jest ulica Nowy Świat po zderzeniu dwóch aut. Na przyległych ulicach tworzą się olbrzymie korki.

Do zdarzenia doszło w piątek przed godziną 18 na skrzyżowaniu ul. Nowy Świat z ul. Wojenną. Kierująca volkswagenem wyjeżdżając z ul. Wojennej wymusiła pierwszeństwo przejazdu na maździe, jadącej ul. Nowy Świat w stronę ul. Kunickiego. Na skrzyżowaniu doszło do zderzenia obu pojazdów. Na miejscu interweniowały dwa zastępy straży pożarnej, pogotowie ratunkowe oraz policja.

Kierująca volkswagenem została przetransportowana do szpitala, zaś kierująca mazdą nie doznała poważniejszych obrażeń. Została jej udzielona pomoc na miejscu zdarzenia. Rozbite auta całkowicie zablokowały przejazd ul. Nowy Świat.

Na miejscu pracują funkcjonariusze lubelskiej drogówki, którzy ustalają dokładne okoliczności zdarzenia. W rejonie wypadku zorganizowano objazdy.

Jak nas poinformowano na miejsce jadą kolejne radiowozy policji, funkcjonariusze będą ręcznie kierować ruchem.


Większy widok mapy

2015-04-10 18:57:50
(fot. lublin112.pl)

15 komentarzy

 1. a policjanty co kierują tam ruchem zdobywały szlifuy w grach planszowych i symulatorach bez udziału pojazdów

 2. Z czego ta mazda jest zrobiona, że pancerwagenowi prawie nic, a mazda taka uszkodzona?

  • Mazda z założenia nie jest przeznaczona do walki z artylerią na pierwszej linii wojennego frontu, a im więcej przodu auta złoży się w czasie wypadku, tym mniejsze prawdopodobieństwo, że kierowcy urwie makówę (w wielkim uproszczeniu). A poza tym GF-ka to bardzo przyjemny model.

 3. świadek zdarzenia

  tak to jest jak dzięki uprzejmości pewnego pana, który się zatrzymał za przejściem dla pieszych (jadącego nowym światem w kierunki Lubelli ) VW myślał że może śmiało jechać, a tu się okazało, że pani z mazdy nie była wcale skłonna do takich uprzejmości i wypadek gotowy
  niedźwiedzia przysługa krótko mówiąc

 4. Wielkie mi mecyje, ul. Nowy Świat jest przeca na codzień i bez żadnej stłuczki zablokowana.

 5. Dwie baby za kółkiem, nie mogło być inaczej 😀

 6. To miejsce jest pełne chamskiego wymuszania. Jadący sznurek w kierunku Lubelli, a debile się wsciskają. I to na chama, czasem jadąc równolegle pod prąd. Czekam na kolejne.

  • nie debile tylko ludzie którzy też chcą pojechac dalej jak ty na pierwszeństwie na tym odcinku, jeżdzę tamtędy i co pewien czas ktoś przepuszcza tych wg ciebie debili i jest OK, ale kiedy jedziesz ty to nie ma na co liczyć… najlepiej zgasic silnik, lepiej skup sie na lekcjach, w poniedziałek masz pewnie znowu kartkówkę, lektury przeczytane????

   • Przedłużenie ul.Dywizjonu 303 przez krzaki na terenie który podobno miasto od armii uzyskało jest dalej w planach a Kunickiego i Nowy Świat wlecze się 10 km/h . Żeby skręcić z Wojennej w lewo trzeba swoje odstać albo ryzykować .Jak się nawet na jednym kierunku ktoś zatrzyma to na drugim jedzie taki Ja i stój dalej .

 7. Fakt wyjazd z Wojennej to jest wyzwanie w godzinach szczytu.. Najlepiej w tym czasie omijać tą ulicę, tam można i pół godziny stać albo tak jak tutaj próbować się wbić..

 8. przy takiej ocierce 1 osoba w szpitalu??? i to z golfa…

 9. znawca tirolotów

  no i spotkały sie dwie baby i żadna nie chciała ustąpić,popatrzcie na ulicach,jeśli facet chce sie włączyc do ruchu zadna baba go nie wpuści,myśli że jest tępą pipą i ma zawsze pierwszeństwo,a juz dwie tępe pipy obok,kolizja murowana

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas