690 680 960

Moto Arena 2015 wystartowała

W sobotę o godz. 11 wystartowała impreza motoryzacyjne Moto Arena 2015. Na lubelskim stadionie miejskim i przyległych parkingach trwa wielkie święto miłośników motoryzacji. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Na gości odwiedzających Arenę Lublin czeka mnóstwo niespodzianek i atrakcji. Na parkingu od strony boisk treningowych (G, H, I) będzie usytuowanych 500 aut pokazowych z 23 grup motoryzacyjnych z całej Lubelszczyzny (samochody sportowe, klasyczne, zabytkowe, tuningowane).

Na stadionie, dookoła murawy zaprezentuje się 20 firm z branży motoryzacyjnej (kosmetyki samochodowe, części samochodowe, car audio, tuning aut), strefa zabaw dla dzieci z dmuchanymi zamkami, watą cukrową, popcornem, lemoniadą, strefa serwisowa i park maszyn Orlen Team – Rajd Dakar oraz symulatory jazdy.

Widzowie będą mogli wziąć udział w licznych prezentacjach, pokazach i konkursach, gdzie do wygrania będą gadżety samochodowe, bony na zakupy w sklepach motoryzacyjnych oraz kosmetyki do pielęgnacji aut. Tego dnia odbędzie się też kurs pierwszej pomocy przedmedycznej.

2015-04-11 12:33:56
(fot. lublin112.pl)

4 komentarze

  1. dlaczego czarno-białe zdjęcia, ktoś umarł? Impreza jak na pierwszą edycję nawet fajna, dużo fajnych samochodów przyjechało, brak biletów na wielki plus (tak, jestem dziadem z lubelskiego, który nie zapłacił by 20zł za wejściówkę, gdyby impreza była biletowana), hostessy fajne (choć mogło by być ich więcej), tylko szkoda, że większość miejsc wystawowych zajęły lokalne nudne beemeki, vw, czy audice… rozumiem, że to Wasza pasja, ale jak dla mnie to za nudno było w tej części wystawy, najciekawiej było na końcu, więcej emocji budził zwykły maluch, niż e46 na ładnej feldze, czy golf vr6…

    • Przecież zdjęcia są różne a czarno-białe są na klasykach aby oddać klimat starych aut…że też takie rzeczy trzeba tłumaczyć…pozdr

    • Kup sobie rower dziadu z lubelskiego i zaprezentuj się w kolejnej edycji będziesz miał emocje.

  2. beznadziejna ta fotorelacja, bylo tyle ciekawych samochodów, a zdjęcia w większości ograniczają się do poloneza fiata i syrenki, do tego jakieś wieśniackie VW i mercedesy, czyli to co na codzień spotykamy na ulicy :/

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie
Zaproszenie na otwarcie Farmy Dyniowej w Lublinie
Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku