W piątek o północy zakończył się I etap konkursu, w którym do wygrania było 10 voucherów na przejazd do dowolnej miejscowości w siatce połączeń Polskiego Busa. Od jutra szansa na kolejne 10 dwuosobowych podróży.
W XXI wieku Motor Lublin jeszcze nie wygrał meczu ligowego na stadionie Orląt Radzyń Podlaski. Żółto-biało-niebiescy liczyli na to, że 11 czerwca 2017 roku uda im się w końcu zdobyć obiekt przy […]
Jeden ze sprawców sklepowej kradzieży był taki pijany, że kontynuował ją na kolanach. Policjanci z III komisariatu poszukują mężczyzn widocznych na nagraniu zabezpieczonym w jednym ze sklepów przy ul. Kunickiego w Lublinie.
W niedzielę po południu otrzymaliśmy sygnał od naszej czytelniczki, że w fontannie w dzielnicy LSM pływają martwe ptaki. Na miejscu okazało się, że w fontannie pływa ich kilka, zaś obok dogorywa kolejne zwierzę.
Spore utrudnienia w ruchu występują na drodze pomiędzy Lublinem a Kraśnikiem. W Strzeszkowicach samochód ciężarowy uderzył w drzewo.
Być może nasz apel o pomoc dla 14-letniego Franka Sawy pozwoli mu na osiąganie jeszcze lepszych wyników w sporcie, pomimo tego, że porusza się na wózku inwalidzkim. Franek zmaga się z rzadką chorobą, ale jej się nie poddaje i osiąga sukcesy w pływaniu.
Umorzono postępowanie w sprawie śmierci 25-letniej mieszkanki Lublina. Kobieta zaginęła w lipcu 2016 roku, a po tygodniu odnaleziono jej ciało na terenie ogródków działkowych przy ul. Osmolickiej w Lublinie.
Poland Business Run to największy charytatywny bieg biznesowy, który pomaga spełniać marzenia osób po amputacjach. 3 września 2017 roku odbędzie się pierwsza edycja biegu w Lublinie.
Ogromne szczęście miał młody mężczyzna, który w ostatniej chwili uciekł z przejścia. Pomimo, że miał zielone światło, wprost na niego jechał pijany kierowca.
Kierowcy wjeżdżający do Lublina od strony Lipniaka i Nałęczowa mogą się spodziewać dużych utrudnień w ruchu. To w związku z zamknięciem ul. Wojciechowskiej.
W miniony czwartek po południu na ul. Gospodarczej doszło do zderzenia dwóch aut osobowych. Powodem kolizji było zignorowanie znaków drogowych przez jednego z kierujących.
Dzisiaj nad ranem na ul. Jana Pawła II motocyklista stracił panowanie nad pojazdem i przewrócił się na jezdnię. Został ranny.
Kolejny pijany kierowca stwarzał spore zagrożenie w ruchu na ulicach Lublina. Jechał pod prąd zmuszając innych użytkowników drogi do nagłego hamowania i zjeżdżania na sąsiedni pas jezdni.
Kierowcy widząc jadący na sygnale radiowóz zaczęli hamować. Po chwili zderzyły się dwa auta.
Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną zderzenia dwóch aut na ul. Zelwerowicza. Na szczęście nikt nie została ranny.