W nocy z piątku na sobotę na jednej z ulic miasta mieszkanka Lublina znalazła portfel. Za pośrednictwem policji zguba wróciła do właścicielki.
W sobotę u jednego z chełmskich weterynarzy pojawiła się kobieta z psem. Zwierzę miało wrośniętą kolczatkę, a jego ciało pokryte było mnóstwem larw, które na nim żerowały.
Zignorowanie wskazań sygnalizacji świetlnej było przyczyną zderzenia dwóch aut na ul. Zelwerowicza w Lublinie. Na szczęście nikt nie ucierpiał.
Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną zderzenia dwóch aut na Drodze Męczenników Majdanka. Występują niewielkie utrudnienia w ruchu.
Już w najbliższych dniach do Polski napłynie gorące i niestabilne powietrze o cechach zwrotnikowych. Termometry w regionie mogą pokazać lokalnie nawet 36 °C.
Wczoraj mogliśmy podziwiać częściowe zaćmienie naszego naturalnego satelity. Zdjęcia tego zjawiska otrzymaliśmy od Czytelnika Rafała.
Lubelscy policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w dniu 18 lipca na wysokości budynku przy ul. Nałkowskich 211. Kierująca rowerem marki Bike zderzyła się na ścieżce rowerowej z kierującą rowerem miejskim.
Wymioty oraz problemy żołądkowe miały wystąpić u dwóch mężczyzn, po zjedzeniu kebaba zakupionego w jednym z lubelskich lokali. Sanepid, po przeprowadzeniu kontroli, miał wykryć nieprawidłowości. Tymczasem właściciel lokalu zapewnia, że wystawianie takiej opinii, jest nie na miejscu.
Jako pierwsi poinformowaliśmy, kiedy odbędzie się otwarcie lubelskiego sklepu IKEA. Choć sieć długo nie chciała oficjalnie potwierdzić tej daty, w końcu to zrobiła.
Wozy straży pożarnej, karetka pogotowia ratunkowego oraz radiowozy policji, które podjechały pod jeden z lubelskich wieżowców, wywołały spory niepokój wśród mieszkańców. Na szczęście żadnego zagrożenia nie było.
Zwracamy się z apelem o pomoc dla mężczyzny poszkodowanego w wypadku, do którego doszło w miniony weekend na drodze krajowej nr 17. Grupa krwi nie ma znaczenia, można ją oddawać na terenie całego kraju.
Po raz kolejny na sądową wokandę wróciła sprawa jednego z najtragiczniejszych wypadków ostatnich lat w województwie lubelskim. Sprawca usłyszał surowszy wyrok.
Dzisiejszy wieczór będzie gratką dla miłośników oglądania zjawisk na niebie. Nastąpi bowiem ostatnie w tym roku zaćmienie Księżyca.
Był pijany, nie miał prawa jazdy, jadąc przez miasto nie zauważył, że przed skrzyżowaniem stoją auta. Doprowadził do wypadku, w którym dwie osoby trafiły do szpitala.