Al. Witosa: Czołowe zderzenie mazdy z autem dostawczym

Sprawca najprawdopodobniej myślał, że porusza się drogą jednokierunkową. Czołowo zderzył się z jadącym z naprzeciwka autem.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 16:30 na al. Witosa w Lublinie. Na drodze serwisowej, na wysokości Grill Baru, czołowo zderzyły się dwa samochody: osobowy i dostawczy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący mazdą starszy mężczyzna jechał w stronę Świdnika. Poruszał się jednak lewą stroną jezdni. Doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym z naprzeciwka autem dostawczym.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Kierowcę mazdy przetransportowano do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

60

61

63

(fot. lublin112)
2017-11-24 17:46:32

Zobacz również

16 komentarzy

 1. Pieknie … dzis na parkingu jaxac natrafifam na pana starszego ktory na drodze , na moim pasie do wyjazdu zaparkowal samochod. I jeszcze byl zdziwiony ze ja chce przejechac … ze mam ominac !!! Zabrac prawo jazdy !!!

 2. Coś ostatnio na Witosa coraz czesciej dochodzi do zdarzen drogowych.

 3. Swidnik stan umyslu

 4. To był dziad przylepiony do lewego pasa.

 5. Od otwarcia nowego skrzyżowania Solidarności z Sikorskiego, napotkałem 6 kierowców jadących lewym pasem Północnej w stronę Ducha, a jeżdżę tamtędy tylko 3 razy w tygodniu, więc to musi być notoryczne.

  • Sam za pierwszym razem się tak wkleiłem pod prąd. Chyba ta droga obok myli i sprawia wrażenie dwujezdniowej. Zapamiętam na długo ten błąd. Na szczęście nic się nie stało.

 6. To dziadzia zawściekł się i jechał? Widział na pewno auto przed sobą ale skoro on jak sadził był u siebie to walił?!?!
  No ładnie k***a

  • Właśnie też się nad tym zastanawiam. Widzi że jedzie samochód z naprzeciwka i nie ucieka na bok tylko wali na czołowe, ale kto takiego dziadka zrozumie.

   • Też mnie to ciekawi.
    Albo skrajny brak umiejętności, albo jazda „po odszkodowanie”.
    Może kurier „nawrotkę” zrobił (a za Hanki Ordonówny/ dawniej Lucyny Herc jest już odcinek jednokierunkowy) i dziadek postanowił rozjeżdżającego trawnik szkodnika „zutylizować”?
    Z tego co pamiętam to ostatnie zderzenie na Witosa było właśnie na skutek tego, że jakiś patafian postanowił przez pas zieleni w kierunku Ordonówny przejechać… a drugi patafian nie wyhamował.

   • Może grali w cykora? 😉 A tak serio, to dziadek nie ogarnia co się dzieje na drodze albo myślał, że dorobi do emerytury 🙂 Bez względu na przyczynę powinien stracić prawko.

   • A może wzrok już nie ten,, a w okularach głupio wygląda?

 7. Tępy i ślepy jak ja.

 8. Zabrać kwity i oddać dopiero jak badania zrobi

 9. Ale chyba przywalił specjalnie jak nie widział żaden ze samochód ma przed sobą

 10. no i nie będzie paczek… ups…

 11. ta uliczka jest taka dziwna bo waska i każdym sie wydaje ze jednokierunkowa… a wlasnie taka nie jest, jedynie odcineczek juz wylotu na dwupasmowke to jednokierunkowa

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9689zł 0.26%
  • GBP 4.9496zł 0.1%
  • EUR 4.471zł 0.03%
  • CHF 4.2027zł 0.02%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Festiwal Pierogów Świata w Lublinie
   Potrzebna krew dla 8-letniego Tomka
   W Wojciechowie znów będzie wielkie kucie. Niebawem ruszają Ogólnopolskie Warsztaty Kowalskie
   Kiermasz Produktów Lokalnych w Kazimierzu Dolnym
   W niedzielę odbędzie się „Festiwal Młody Ziemniak”