BMW uderzyło w bariery na drodze ekspresowej. Kierowca przesadził z prędkością (zdjęcia)

Kierowca nie dostosował prędkości do występujących w trakcie opadów deszczu gorszych warunków do jazdy, w wyniku czego auto wpadło w poślizg i uderzyło w bariery. Samochód został rozbity, kierowcy ani pasażerom nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło o północy w nocy z poniedziałku na wtorek w miejscowości Bogucin w powiecie lubelskim. Na drodze ekspresowej S12/17 Kurów – Lublin samochód osobowy uderzył w bariery energochłonne. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Moszenek i Lublina, policja oraz służba drogowa.

Jak ustalili policjanci, kierujący BMW mężczyzna jechał w kierunku Lublina. Stracił panowanie na mokrej nawierzchni, w wyniku czego auto zjechało na prawą stronę jezdni i uderzyło w bariery energochłonne. Następnie pojazd odbił się, zjechał na lewą stronę i ponownie uderzył w bariery.

Samochodem podróżowało trzech mężczyzn. Żaden z nich nie odniósł obrażeń ciała. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca był trzeźwy. Został ukarany mandatem karnym. Przez ponad dwie godziny zablokowany był jeden pas jezdni.

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

20 komentarzy

 1. No co on, w BMW i nie poradził sobie?

 2. Nie dość, że bmw to jeszcze kombi. Ludzie już całkiem wstydu ani rozumu nie mają. Takim to nawet gnoju w pole się nie wozi. Na szczęście kolejny bawarski gniot opuścił nasze drogi 🙂

 3. BMW. FE

 4. Szrotmistrz (dyplomowany)

  Skłamałbym jakbym napisał, że się nie cieszę z takiego obrotu sprawy, bo jak nie ja to może któryś z moich kolegów po fachu będzie mieć klienta

 5. Kierowca BWM i wszystko jasne.

 6. Kierowca i BWM i wszystko jasne.

 7. Miszcz prostej.

 8. Pomyłka nie straz z Garbowa tylko z Moszenek

 9. Cimcirymci, eciu peciu... ciup !!!

  Tak to (albo jeszcze lepiej), kończą ci, co w porę nie skumają, że to co siąpi z góry, może być śliskie na dole. Pieniążków na BMW starczyło, a na olej do głowy już nie ???

 10. nie prawda że jechał za szybko. jechał z odpowiednią prędkością tylko droga była nie odpowiednia i warunki, to nie jest jego wina, jak dobrze wiemy kierowcy z BEEMEK są najlepszymi kierowcami, nie ich wina że się wszyscy na nich uparli. barierki, rowy, drzewa, słupy, zakręty, zwierzęta, wszystko wyskakuje przed mache, ale to z zazdrości przecież bo ich nie stać na BEEMKe XD

 11. Z mężem mamy BMW i denerwuje mnie opinia, że kierowcy BMW to drogowii piraci. Dziś jadąc do Lublina droga 19, widziałam jak przy złej pogodzie, wyprzedzali nas kierowcy, Opla, Peugeot, Fiat itd. To nie marka samochodu wybiera idiote kierowcę, tylko idiotka kierowca wybiera markę samochodu. Bo BMW nie jest dla idiotow. Bo trzeba umieć dostosować swoje umiejętności do warunków pogodowych z możliwościami samochodu.

  • Bo nie ma reguły. BMW dla Polaków to Ferrari dla średniozamożnych. A przecież nie po to kupuje się Ferrari żeby grzecznie jechać powolutku za Skodą Fabią. Jest to stan umysłu, z którym nie radzą sobie niektórzy kierowcy BMW. Inni nie mają z tym problemu – z tą ułańską (a może dresiarską) ambicją, jednak ci są w mniejszości – tak wynika z moich obserwacji i z tego co zawsze czytam również z obserwacji innych kierowców.

 12. po prostu się należało miszczowi

 13. Kolejny operator burakowozu dał próbkę umiejętności.

 14. Wielka szkoda.A takie amerykańskie było

 15. I znowu BMW. Niby wszyscy są na drodze równi, bez względu na to czym jeżdżą, ale jeżeli kierowcy BMW stale tworzą niebezpieczne sytuacje, jest to jakiś problem do rozwiązania dla odpowiedniego ministerstwa, w celu ochrony innych użytkowników drogi.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.0885zł -1.31%
  • GBP 5.0298zł -0.32%
  • EUR 4.48zł -0.69%
  • CHF 4.2226zł -0.88%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online