BMW potrąciło rowerzystę. Potem staranowało ogrodzenie (zdjęcia)

Jedna osoba została poszkodowana w wyniku zdarzenia drogowego, jakie miało miejsce na Czechowie. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności wypadku.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 18 na al. Kompozytorów Polskich w Lublinie. W rejonie skrzyżowania z ul. Żelazowej Woli samochód osobowy potrącił rowerzystę. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący BMW mężczyzna jechał w kierunku ul. Koncertowej. Dojeżdżając do oznakowanego przejazdu dla rowerzystów nie zachował ostrożności i potrącił kierującego jednośladem mężczyznę, który przejeżdżał przez jezdnię ze strony lewej do prawej wobec kierunku jazdy auta. Następnie BMW wypadło z drogi i uderzyło w ogrodzenie.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Rowerzystę przetransportowano do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują niewielkie utrudnienia w ruchu, zablokowany jest jeden pas jezdni.

(fot. lublin112)

Zobacz również

45 komentarzy

 1. bmw jeżdżą niedorozwoje,zakaz wjazdu do Lublina wiejskich śmieci

 2. Tylko Francja . Wygoda i bezpieczeństwo .

 3. ile biedakow z piana na ustach juz komentuje bo was nawet na utrzymanie starej e46 by nie bylo stac dziady hehehehhehehe taka prawda biedaki . Jak dziadek nie umie rowerem jezdzic to niech w domu zostaje . jak jade swoja e60 535d i widze takiego co sie nie zatrzyma przed przejsciem tlyko odrazu wywala mi przek kola to elegancko nawet nie zwalniam tylko omijam go na dobrej predkosci i sie smieje , niech sie dziad uczy ze droga jest dla samochodow a nie dla dziadow . jakby mi wywalil na zderzak i maske to by sie nie wyplacikl do konca zycia bo m pakietowe zderzaki troche kosztuja w aso hehehehehhe smieje sie z was biedaki i konfidenci

 4. BMW potrąciło… BMW staranowało… A co to jakaś autonomiczna tesla? To nie BMW potraciło i staranowało tylko BURAK w gnojowozie !

  • Kierowca Bmw w ostatniej chwili próbował uniknąć zderzenia z rowerzystą skręcił w pobocze na centymetry minoł drzewo i starnował ogrodzenie wykopów znajdujących się wzdłuż drogi.Łatwo niektórym tutaj komentującym wypisywać bzdury- ciekawe co sami by zrobili gdy w ostatniej chwili wyjechałby im przed auto gość na rowerze….

 5. Z tego wynika że przejście jest niebezpieczne tylko i wyłacznie z winy kierowców którzy nie przestrzegają przepisów tzn jadą jak zwykle za szybko.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8393zł 1.43%
  • GBP 5.3056zł 0.64%
  • EUR 4.5793zł 0.56%
  • CHF 4.1313zł 0.76%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja
  Fabryka Piosenki dla zakochanych
  Przez świat. Spotkania z podróżą znów na żywo w Chatce Żaka!