690 680 960

Audi uderzyło w drzewo. 33-letni kierowca zginął na miejscu

Łukowscy policjanci pod nadzorem Prokuratury ustalają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do jakiego doszło dzisiejszej nocy w Łukowie. Nie żyje 33-letni kierowca audi, które uderzyło w drzewo.

Dzisiejszej nocy w Łukowie doszło do tragicznego wypadku drogowego. Około godziny 1:30 policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ul. Piłsudskiego.

– Ze zgłoszenia wynikało, że samochód marki Audi zjechał z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo, a w wewnątrz pojazdu uwięziony jest kierowca. Policjanci którzy natychmiast udali się we wskazane miejsce ustalili, iż kierujący został wyjęty z auta przy pomocy specjalistycznego sprzętu. Pokrzywdzony 33-latek z Łukowa, doznał poważnych obrażeń ciała i mimo reanimacji zmarł na miejscu zdarzenia – informuje asp. sztab. Marcin Józwik z łukowskiej Policji.

Trwa ustalanie wszystkich szczegółów tego tragicznego w skutkach wypadku.

68-110451

2017-08-07 10:14:55
(fot. Policja Łuków)

39 komentarzy

  1. się mi widzi że za szybko było a reszta to już przypadek. Jeden wyjdzie z auta o własnych siłach, inny zostanie inwalidą a jeszcze inny da zarobić grabarzowi

  2. szybkość była prawidłowa tylko zakręt za ciasny

    • Szybkość była prawidłowa, zakręt był prawidłowo ciasny tylko, że był źle wyprofilowany (bo nie był w ogóle wyprofilowany jak to w terenie zabudowanym przeważnie bywa).
      Druga przyczyna to przejście dla pieszych nieopodal. Działa ono na takich wiejskich rajdowców (w 20-letnich bolidach ze stajni: aŁdi lub BMW) jak płachta na byka i zmusza do podwojenia prędkości.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

II Festyn Rodzinny w Niebrzegowie
Dożynki gminne w Siemieniu. Zagrają Energy Girls, Malibu i News
Potańcówka przy fontannie
Milejowski Koncentrat Smaków czyli dożynki gminno parafialne
Piknik rodzinny w Osowie