Poniedziałek, 15 kwietnia 202415/04/2024
690 680 960
690 680 960

Akcja policyjnych antyterrorystów pod marketem w Lublinie. W samochodzie znajdowały się podejrzane przedmioty (zdjęcia)

Od kilkudziesięciu minut na jednym z parkingów w Lublinie trwają działania policyjnych kontrterrorystów. Trwa sprawdzenie jednego z pojazdów, a także znajdujących się w nim przedmiotów.

20 komentarzy

 1. Się nauczy, że na miejscu dla niepełnosprawnych się nie parkuje.

  • Spokojnie. Parkuje się. Zadzwoń do Straży Miejskiej to się dowiesz, że niby nie można parkować, ale… [milion powodów dla których nie będzie mandatu].

 2. Pakowanie na kopercie. Tylko nikomu nie chce się nawet mandatu za takie parkowanie nałożyć.

 3. Albo ten parking był od rana pusty. Poza tym niebieskim podejrzanym pojazdem, albo miejsce akcji było zabezpieczone w ten sposób, że każdy parkujący na tym parkingu, mógł sobie wejść w strefę niebezpieczną by wyjechać autem.
  Wiem, że służby wolały mieć wolny od samochodów plac, ale pozwolenie na to by ludzie zbliżali się do podejrzanego samochodu, było kardynalnym błędem.
  Ale u nas „wygoda” kogoś odciętego od auta na kilka godzin, jest ważniejsza od procedur.

  • Ale co tam procedury. Nie będzie Pan Kierowca zakupów autobusem wiózł. Pewnie, gdyby nawet się paliło, to ludzie w pierwszej kolejności ratowali by samochody.

 4. Czemu się człowieka czepiacie? Przecież to tylko kanistry na paliwo. Pewnie z Orlenu wracał albo dopiero jechał zatankować.

 5. No i co tam było takiego niebezpiecznego? Bo jak kanister z paliwem to strach pojechać na stację po paliwo do kosiarki.

 6. Onufry z Czereśni

  Hi hi to teraz, czekam na listę tych podejrzanych przedmiotów….

 7. Ciekawe co mógł przewozić w starym seacie? Użył starego rupiecia dla niepoznaki.

 8. Znowu ćwiczenia.

 9. Pozdaje tą IBIZE
  DR;Mentos – Tacz powrócił
  You TUB
  watch?v=8gcxKflXTZE

 10. Co wy, seriali nie oglądacie? Podejrzane ładunki przewozi się w furgonetkach (czy u nas w ogole tak się mówi?) , a nie jakims tam seaciną 😀

Z kraju