Poniedziałek, 22 lipca 202422/07/2024
690 680 960
690 680 960

24-latek zginął podczas dachowania hondy

W poniedziałek po południu w miejscowości Siedliska doszło do tragicznego w skutkach wypadku. W wyniku dachowania hondy śmierć poniósł 24-letni mężczyzna.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po południu w miejscowości Siedliska w powiecie łukowskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o dachowaniu pojazdu osobowego. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Dzielnicowy razem z innymi osobami zaczęli udzielać pomocy nieprzytomnemu 24-latkowi, który leżał na przydrożnej łące obok przewróconej na dachu hondy. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń życia mężczyzny nie udało się uratować.

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Mundurowi wstępnie ustalili, że kierujący hondą 24-latek jadąc drogą gruntową, najprawdopodobniej w wyniku nadmiernej prędkości utracił panowanie nad pojazdem i po zjechaniu na łąkę doprowadził do dachowania auta.

(fot. Policja Łuków)

16 komentarzy

  1. Ludzie co Wy piszecie, zginął młody człowiek, nic o nim nie wiecie, jak i o okolicznościach wypadku. Tymi swoimi bzdurami komentarzami sprawiacie tylko bol osobom, które go znały i kochaly!!!! Więc łaskawie darujcie sobie!!!

Z kraju

Sport