690 680 960

24-latek zginął podczas dachowania hondy

W poniedziałek po południu w miejscowości Siedliska doszło do tragicznego w skutkach wypadku. W wyniku dachowania hondy śmierć poniósł 24-letni mężczyzna.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po południu w miejscowości Siedliska w powiecie łukowskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o dachowaniu pojazdu osobowego. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Dzielnicowy razem z innymi osobami zaczęli udzielać pomocy nieprzytomnemu 24-latkowi, który leżał na przydrożnej łące obok przewróconej na dachu hondy. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń życia mężczyzny nie udało się uratować.

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Mundurowi wstępnie ustalili, że kierujący hondą 24-latek jadąc drogą gruntową, najprawdopodobniej w wyniku nadmiernej prędkości utracił panowanie nad pojazdem i po zjechaniu na łąkę doprowadził do dachowania auta.

(fot. Policja Łuków)

16 komentarzy

  1. Ludzie co Wy piszecie, zginął młody człowiek, nic o nim nie wiecie, jak i o okolicznościach wypadku. Tymi swoimi bzdurami komentarzami sprawiacie tylko bol osobom, które go znały i kochaly!!!! Więc łaskawie darujcie sobie!!!

Kursy walut

  • USD 4.4827zł -0.63%
  • GBP 5.4185zł -0.57%
  • EUR 4.6835zł -0.1%
  • CHF 4.7555zł -0.36%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie