Ul. Kunickiego: Zderzenie fiata z audi. Nastoletni kierowca uciekł (zdjęcia)

Dzisiaj po południu na ul. Kunickiego w Lublinie zderzyły się dwa samochody osobowe. Trwają poszukiwania kierowcy.

 

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godzinie 17 na skrzyżowaniu ul. Kunickiego i Dywizjonu 303 w Lublinie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe: fiat i audi. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy lubelskiej drogówki wynika, że oba auta jechały od strony Abramowic. Gdy kierująca audi, widząc czerwone światło zatrzymała się przed skrzyżowaniem, po pewnym czasie poczuła silne uderzenie w tył pojazdu.

Jak się okazało, kierowca fiata nie wyhamował przed stojącym autem i z impetem wjechał w jego tył. Z auta wysiadło kilkoro nastolatków, zerwali tablicę rejestracyjną z fiata po czym jeden z nich uciekł. Jak się okazało, był to kierowca. Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Pomocy medycznej udzielono kilku osobom, jednak nie było potrzeby zabierania nikogo do szpitala.

Na miejscu zdarzenia pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Sprawdzane jest m.in. pochodzenie pojazdu, w jakich okolicznościach znalazł się on w rękach młodych ludzi a także poszukiwany jest kierujący fiatem. Zablokowany jest jeden pas jezdni w stronę Dywizjonu 303.

(fot. lublin112)
2015-08-02 18:00:24