Ważne: Rodzinna tragedia na torach. Nie żyje kobieta i kilkumiesięczne dziecko, drugie zostało ranne (wideo, zdjęcia)

DSC02008

W zderzeniu pociągu z samochodem osobowym zginęła młoda kobieta oraz roczne dziecko. Trwa ustalanie okoliczności wypadku.

 

Do wypadku doszło we wtorek o godzinie 18 w Niedrzwicy Kościelnej. Pociąg zderzył się z samochodem osobowym. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja i służba ochrony kolei. Zadysponowano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Jak wstępnie ustalono, wypadek miał miejsce na niestrzeżonym przejeździe kolejowym na ul. Jaśminowej. Kierująca peugeotem kobieta wjechała tuż przed nadjeżdżający w kierunku Lublina pociąg osobowy ze Stalowej Woli.

 

Kobieta podróżowała z dwójką dzieci. W wyniku zderzenia, kierująca pojazdem 31-latka oraz jej niespełna roczne dziecko zginęli na miejscu. Drugie z dzieci, w wieku 9 lat, zostało ranne i śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przetransportowano je do szpitala w Lublinie.

Na miejscu pracują policjanci, którzy pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Sprawą zdarzenia zajmują się także pracownicy kolei. Szlak kolejowy Lublin – Kraśnik jest całkowicie zablokowany.

 

100

101

99

(fot. lublin112)
2017-10-10 19:04:40