Zwłoki kobiety leżały na polnej drodze. Pierwsza ofiara mrozów

Na terenie jednej z miejscowości w powiecie opolskim natrafiono na ciało kobiety. 67-latka zmarła prawdopodobnie z wychłodzenia.

W środę o godzinie 8:44 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Opolu Lubelskim powiadomiony został o znalezieniu zwłok kobiety. Ciało znajdowało się na polnej drodze w miejscowości Grabówka. Na miejsce natychmiast skierowany został patrol.

Denatką okazała się 67-letnia mieszkanka gminy Opole Lubelskie. Wezwany na miejsce lekarz przeprowadził oględziny i wykluczył, aby do śmierci kobiety przyczyniły się osoby trzecie. Wstępna przyczyna jej zgonu to wychłodzenie organizmu.

Czynności w tej sprawie prowadzone są pod nadzorem prokuratora. Zadecydował on o zabezpieczeniu ciała celem przeprowadzenia sekcji zwłok.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

Zobacz również

4 komentarze

 1. Zimoluby, już szampany pootwierane? Macie swoją ulubioną porę roku w której przyjemnie można pomarznąć na dworze i wspaniale powdychać świeżego powietrza ze świeżą domieszką węgla i plastiku.

 2. Dobry tekst: „Wezwany na miejsce lekarz przeprowadził oględziny i wykluczył, aby do śmierci kobiety przyczyniły się osoby trzecie.” Na podstawie oględzin zwłok nie można wysnuć tak kategorycznego wniosku. Banalny przykład – kobieta mogła zostać otruta i wykaże to dopiero sekcja zwłok, której „wezwany na miejsce lekarz” raczej nie przeprowadził.

 3. w taki sposób dba się o obywateli w RP

 4. Nie wiem po co te narzekania na mrozy, porę roku i politykę. Kobieta wyszła do sąsiadki może było ślisko, a może miała Alzheimera, a może zwyczajnie się potknela i już nie wstala organizm w hipotermii pracuje zupełnie inaczej niz naturalnie. Ale nasz naród już tak ma że każdego trzeba skrytykowac i narzekać na wszystko co nas otacza a to ludzie są sami sobie „winni”

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7585zł -0.34%
  • GBP 4.8811zł -0.13%
  • EUR 4.4574zł 0.13%
  • CHF 4.1378zł -0.08%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Festyn Osiedlowy XIX Dzień Węglina
  Teatralny Weekend w Lublinie (PROGRAM)
  Pole obsadzone ziemniakami czeka. W skansenie odbędą się wykopki
  II Terenowa Akcja Poboru Krwi w Chmielu
  Festiwal Wszystkich Mieszkańców na Bronowicach. Dzielnica zamieni się w przestrzeń kultury i sztuki