Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zasłabł za kierownicą ciężarówki, staranował drzewa, zatrzymał się na posesji (zdjęcia)

W piątek rano na ul. Turystycznej w Lublinie doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Kierowca ciężarówki zasłabł w trakcie jazdy, następnie zjechał z drogi, a pozbawiony kontroli pojazd staranował drzewa i zatrzymał się na posesji. Mężczyzna trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w piątek o godzinie 7.00 rano na ul. Turystycznej w Lublinie. Na odcinku pomiędzy ul. Kasprowicza a stacją paliw Circle K samochód ciężarowy wypadł z drogi. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący ciągnikiem siodłowych z naczepą mężczyzna poruszał się w kierunku Łęcznej. W pewnym momencie źle się poczuł, usiłował jeszcze zjechać na pobliską zatoczkę i się zatrzymać. Jednak zasłabł, a pozbawione kontroli auto wypadło z drogi, staranowało kilka drzew i zatrzymało się na pobliskiej posesji.

Kierowcę przetransportowano do szpitala. Obecnie policjanci prowadzące czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności zdarzenia. Nie ma większych utrudnień w ruchu.

(fot. lublin112.pl\nadesłane Paweł)

15 komentarzy

 1. Nie dojechał na Ukrainie

 2. Efekt szczepień przypomijajacych na Covid 19

 3. tego lekazyka co mu dal badania pozbawic zawodu pewno wyznawca karakana

  • Hej koniobij, weź rozpęd tak ze 20m i w ścianę hop ! Co ty 3,14€RD0115Z?? żebyś Ty nigdy nie zachorował tylko…

 4. Trzeźwiej myślący

  Mężczyzna trafił do szpitala – Jeszcze śpiący, czy nie daj Boże, obudził się ?

 5. … trudne życie zawodowego szofera , buda i tacho … niewielu doczekuje emerytury niestety

 6. Siła Magnum!

 7. zawud jak pies szcza na kola i spi w budzie???

 8. Henio z fan clubu wzajemnej adoracji

  Staranował drzewa, zatrzymał się na posesji. Dziękujmy Bogu, że po trasie nie trwał redyk owieczek do jednej z wielu w Polsce, matek boskich. Bo mogło być strasznie.

 9. Do „Henio z fan clubu wzajemnej adoracji”
  Kolego nie potępiaj ludzi wierzących .Nie wierzysz, jesteś ateistą , Twoja rzecz Masz do tego prawo , którego nikt Ci nie zabiera i nie potepia . A Ty tych ludzi idących w pielgrzymkach flekujesz . W czym masz problem ?

  • W sumieniu. Prawdziwy ateista olewa wierzących, ale takich ateistów nie ma. To są „ateiści”, którym nie wyszło w życiu i obrazili się na Boga. Dlatego dręczy ich sumienie, że inni nie obrazili się na wiarę tak jak oni…

Dodaj komentarz

Z kraju