Niedziela, 14 lipca 202414/07/2024
690 680 960
690 680 960

Na zakręcie pojechał prosto, zatrzymał się w rzepaku. Miał prawie 2,4 promila

Wczoraj po południu pijany kierowca na zakręcie wypadł z drogi i jazdę zakończył na polu. Wysiadł z samochodu, a następnie rzucił się do ucieczki. Szybko został jednak zatrzymany.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 17:50 w miejscowości Czółna koło Bełżyc. Samochód osobowy wypadł tam z drogi i zatrzymał się na polu. Na miejscu interweniowała policja.

Jak ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, kierujący samochodem mężczyzna na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Auto zjechało następnie do rowu i zatrzymało się w polu rzepaku.

Kierowca wysiadł z pojazdu, a następnie rzucił się do ucieczki w kierunku lasu. Niebawem został zatrzymany. Jak się okazało 32-latek z gminy Bełżyce był pijany. Badanie alkomatem wykazało, że miał on blisko 2,4 promila alkoholu w organizmie.

Mężczyzna trafił na komisariat zaś jego auto na policyjny parking. Gdy wytrzeźwieje usłyszy zarzut kierowania samochodem po pijanemu. Grozi mu za to do dwóch lat pozbawienia wolności, a także wysoka grzywna.

2017-06-19 13:43:24
(fot. Pomoc Drogowa IMPHOL)

31 komentarzy

 1. kolejny pijany wsiok bandyta drogowy kuwa jego mać

 2. radawczykoczółnianin

  Bo narobiu tych zakryntów ani dojechać do dumu łod szfagra po kumuniji.

  • Tak poważnie to kiedy ich mać zaczną karać to syfiarstwo finansowo np; tylko 10 000 PLN za promil?

   • Nie po to elektoratowi się daje kasę na alkohol, by mu później ją odbierać.

   • Kiedy zaczną zabierać auta i je licytować? Prawdziwego konesera nie przestraszy pobyt w wiezieniu, za to przepadek auta + wysoka grzywna+ prace społeczne, taki pakiet powinien rozbudzić wyobraźnię. Za więzienie płacimy my podatnicy!

    • Aaron Fleischman

     „Kiedy zaczną zabierać auta i je licytować?”

     Kiedy zostanie zalegalizowana kradzież, także raczej nie prędko.

 3. Ale zarazem katolik, przykładny mąż i ojciec.

  • Sądzę, że jesteś wspólnikiem od kieliszka skoro wiesz jaką wiarę wyznaje „kumpel”.

  • Tego nie wiesz. Równie dobrze mógł to być bezdzietny ateista.

   • Dyrdymałko prasowy

    W Kraju, którym jakby nie patrzeć, pośrednio, ale jednak rządzi Kościół i podaje On, że blisko 90% to wyznawcy jedynie słusznej wiary, spotkanie niekatolika jest znacznie mniejsze niż katolika.
    Pijanego katolika, za kółkiem też – panowie Janusz i jenkiss

    • bubu kolega misia yogi

     On jest w tych 10%, które w 100% jest wielbicielem napojów 40%. Reasumując: 10% jest 100% patologii.

    • Pijana i naćpana patologia wyróżnia się w tłumie i to jest te 10%

    • A ja, kiedy nie zadzwoni dzwonek do drzwi, otwieram, a tu świadkowie Jehowy i broszurki made in Pensylwania.

 4. i tak moje e60 535d jest szybsze od tego punciaka po za tym ja mam dresy on nie i mam nasrane we łbie

  • Pod każdym artykułem będziesz się chwalił tym gruzem?Wielu komentujących tutaj jeździ zapewne dużo „lepszymi”autami niż ten twój,wymyślony wóz,ale niewielu ma odruch chwalenia się tym na forum publicznym.Auto już od dawna nie jest wyznacznikiem statusu społecznego,a już napewno nie za 15k max …Więc dam ci radę-wysmaruj twarz kremem na trądzik,spakuj zeszyty i ciapy na jutro do szkoły i daj mamie w końcu zagrać w pasjansa na laptopie…Chyba że masz jakieś problemy psychicznie, i takie komentarze pomagają ci we własnej samoocenie.To wiele by tłumaczyło…Ps:Tak, wiem karmię trolla..

   • Mateusz jest tylko jeden sposób na bimmera, Ignorowac te bzdury , które wypisuje tzn nie komentować. Komentarze działaja na niego jak woda na młyn

   • Mateusz wyluzuj… to troll z gimbazy, nie skumałeś jeszcze motywu?

 5. Szkoda ino rzepoku.

 6. A jakby było jakieś drzewo to być może trafił by do szpitala albo jeszcze gorzej na cmentarz. A tak spokojnie wylądował w rzepaku.

 7. spoleczniaki , nie wasza sprawa co on pije . zabil kogo ? nie ? to wracajcie do swojej skody z welurowa tapicerka a jutro ja sie na swiatlach zrownamy to podziwiajcie moja skorzana tapicerke w e60 535d , moze wam ten bol czterech literk przejdzie. ja jak wracam swoja e60 to potrafie czasami 30km przejechac od kumpla jak sobie trzy browary wypije i nigdy nikomu nic nie zrobilem. Jak to sie mowi mam dynamit w nodze i komputer w glowie.

 8. potencjalny morderca, karać jak za usiłowanie zabójstwa

 9. właśnie dojechałem do domu swoją e60 i od razu fap, fap

Z kraju

Sport