690 680 960

Uciekał przed policyjnym radiowozem. Zgubił się w lesie, zadzwonił na policję po pomoc

Wczoraj policjanci z Hrubieszowa prowadzili pościg za volkswagenem, którego kierowca nie zatrzymał się do kontroli. Mężczyzna uciekł pieszo w głąb lasu, po pewnym czasie zadzwonił na policję, bo się zgubił.

W czwartek policjanci z hrubieszowskiej drogówki zauważyli na ul. Wyzwolenia w Hrubieszowie pojazd marki Volkswagen, którego kierowca nie zastosował się do ograniczenia prędkości w obszarze zabudowanym i przekroczył dozwoloną prędkość jazdy o 59 km/h.

Kierujący autem na widok radiowozu zwolnił, ale po chwili przyśpieszył i zaczął uciekać w kierunku Teptiukowa. Kierujący nie reagował na policyjne sygnały nakazujące zatrzymanie pojazdu.

– Po kilkudziesięciu kilometrach jazdy, w miejscowości Maziarnia, kierowca volkswagena skręcił w drogę leśną. Tam porzucił pojazd i uciekł w głąb lasu. Do jego poszukiwań użyto psa tropiącego z jednostki straży granicznej, ale po mężczyźnie nie było śladu – relacjonuje zdarzenie asp. Edyta Krystkowiak z hrubieszowskiej Policji.

Kiedy się ściemniło dyżurny policji odebrał telefon. Dzwoniący mężczyzna poinformował, że zgubił się w lesie podczas ucieczki przed radiowozem.

– Okazało się, że kierującym był 24-letni mieszkaniec gminy Trzeszczany. Uciekał dlatego, że nigdy nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami – dodaje asp. Edyta Krystkowiak.

2016-11-18 18:12:34
(fot. ilustr. lublin112.pl)

23 komentarze

 1. A może był po kielichu, tego mu nie udowodnią jak wytrzeźwiał w lesie. Nie taki debil jak go nie umieli złapać

 2. Studętkom jezdem to wiem że....

  Domniemam, że takich jak ten „zagubiony”, albo ten od kamer, czy ta od wywijania fikołków fordem po polu z roku na rok będzie przybywać.
  I wyobraźcie sobie, że zostaną posłami…

  • dramatycznie zaniepokojony

   To peło tak się garnie na Wiejską ? No faktycznie to dramat.

   • Nie peło, pało, tylko ci co seplenią w telewizyjnych reklamach: „Warto pomagats”.
    A jest ich tyle, że niedługo będzie ich więcej niż tych pomagających.

 3. Nic mu nie dosolą bo ma znajomości,ciocię w sądzie i wuja w rządzie.Tyle w temacie.

 4. Trzeszczany, Teptiuków, Maziarnia…. To było do przewidzenia

Kursy walut

 • USD 3.9478zł -0.68%
 • GBP 5.0066zł -0.26%
 • EUR 4.3327zł -0.49%
 • CHF 4.5031zł -0.32%

Polub nas