Wtorek, 16 lipca 202416/07/2024
690 680 960
690 680 960

Trzeszczany: Głodny włamywacz zjadł dwie konserwy i ugotował rosół

Pokłócił się z żoną, wyszedł z domu, wsiadł na rower i pojechał przed siebie. Kiedy 62-latek zgłodniał, włamał się do pustego domu, gdzie zjadł dwie konserwy i ugotował sobie rosół, obudził go właściciel.

Policjanci z posterunku w Trzeszczanach otrzymali informację od jednego z mieszkańców, że po wejściu do domu zastał w łóżku nieznajomego mężczyznę. Kiedy rozejrzał się po domu okazało się, że z lodówki zniknęła część zapasów. Włamywacz zjadł dwie konserwy, a z innych artykułów spożywczych ugotował sobie rosół.

– Jak ustalili policjanci 62-letni mężczyzna po sprzeczce z żoną, zdenerwowany wsiadł na rower i pojechał przed siebie. Udało mu się dojechać, aż na teren gminy Trzeszczany. Kiedy tam dotarł zaczął zapadać zmrok i pomyślał, że musi się gdzieś schronić przed nocą. Zobaczył na swojej drodze dom, wyważył okno i wszedł do jego wnętrza. W domu nikogo nie było, więc postanowił się posilić i odpocząć – wyjaśnia asp. Edyta Krystkowiak z hrubieszowskiej Policji.

Kiedy zdziwiony właściciel wrócił do domu i zobaczył nieznajomego w swoim mieszkaniu, poinformował policję. 62-latkowi grozi kara do 10 lat więzienia.

2016-05-21 10:25:38
(fot. ilustr. pixabay.com)

10 komentarzy

 1. 10 lat za zjedzenie dwóch konserw i za włamanie hahahahahah. Pijany kierowca jak zabije człowieka to dostanie 2 lata w zawiasach albo grzywnę tylko. Ostatnio policja zatrzymała pijanego kierowcę w mojej miejscowości dostał grzywnę, zabrali mu prawo jazdy i dalej sobie jeździ i pije. Ten kraj to fikcja bo naród głupi.

  • grozi mu do….nie znaczy ze tyle spędzi w wiezieniu

   • A za zabicie kilku osób po pijanemu grozi 12 lat ale bardzo rzadko się tak wysoki wyrok zdarza… I to jest sprawiedliwe?

    • a jak się jest policjantem to się dostaje za zabicie dziecka na przejściu dla pieszych 4 lata i wychodzi się po dwóch… ale to trzeba mieć znajomości w korporacji sędziowsko prokuratorskiej

  • Na Jana Pawła w lbn koleś na pasach samochodem zabił nastolatkę, dostał 3 lata i jeszcze śmie się odwoływać. Ot Polska sprawiedliwość. Kolega dostał 4,5 lat za domniemane popełnienie przestępstwa gdzie nie było na niego żadnych dowodów. Ech brak słów.

  • Dokładnie, chory kraj, chore prawo.

 2. hahahahahahaha

 3. Apoloniusz Pierdółko, brat Kleofasa, też Pierdółki i mąż starej Pierdółkowej

  Cenzura redakcyjna zwana kiedyś dla niepoznaki moderacją usunęła mój komentarz z powodu jakiegoś mniej poczytnego słowa, więc nieco łagodniej, a to samo…

  W „zaprzyjaźnionych nam USA, w takiej jak opisana wyżej sytuacja, właściciel nie patrząc na straty jakich dokonał taki przykładowy 62-latek, wyjąłby tzw. „pompkę” i z przyłożenia palnąłby w pusty łeb „Szanownego” śpiącego, a u nas uważa się, żeby takiego zbyt gwałtownie nie obudzić, bo można pójść siedzieć za dostarczenie mu stresu.
  O ewentualnych zadrapaniach nawet nie wspomnę bo taki właściciel musiałby takiemu płacić dożywotnią rentę.
  Takie jest prawo chroniące czyjąś własność i prywatność.

  • Aaron Fleischmann

   Pod tym akurat względem Polska to kraj o niebo bardziej cywilizowany od USA. Nikt nie może być sędzią, prokuratorem i katem w jednym. Od karania sprawców jest sąd i państwo, a nie byle Janusz co złapie za pukawkę i uważa się za pana życia lub śmierci.

   • Byle Janusz to daje się pukać w pupę takim sędziom i prokuratorom bo wiemy jak działa u nas prawo… Ktoś coś robi z premedytacją to trzeba go odpowiednio ukarać samemu bo nie ma co liczyć na sądy…

Z kraju

Sport