690 680 960

To była ostatnia w tym roku Giełda Staroci i Wyprzedaż Garażowa (zdjęcia)

Powoli dobiega końca ostatnia w tym roku Giełda Staroci i Wyprzedaż Garażowa w Lublinie. Plac Zamkowy i parking przy Targu pod Zamkiem wypełniły się straganami z najróżniejszymi przedmiotami.

Do godziny 14 potrwa ostatnia w tym roku Giełda Staroci, kończy się także Wyprzedaż Garażowa na parkingu przy Targu pod Zamkiem.

Jak zwykle w obu miejscach pojawiły się stragany z różnymi przedmiotami. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie, od starej porcelany i mebli po książki, monety, czy też części do starych motocykli.

Zapewne handlujący pozostaną dłużej na placu Zamkowym, więc należy liczyć się z utrudnieniami w ruchu w tym miejscu, ponieważ na czas trwania giełdy, plac Zamkowy wyłączony jest z ruchu. Nie ma więc dojazdu od strony ul. Kowalskiej i ul. Podwale i przejazdu w kierunku al. Tysiąclecia.

Kolejna Giełda Staroci oraz Wyprzedaż Garażowa odbędą się już w 2020 roku.

(fot. lublin112.pl)

10 komentarzy

 1. Ale dziadostwo że się komuś opłaca ze śmieciami jeździć,tego nawet do śmieci wyrzucić nie wolno a oni chcą to sprzedać,widać że Lublin to najbiedniejszy region w Polsce.

 2. jak zwykle handlarzyny

 3. I jak zwykle mądrzy komentujący , nie interesuje cię to ni komentuj idź do molocha i se kup chiński badziew i udawaj żeś taki nowoczesny jeden z drugim , załamka totalna

 4. siara,ty to chyba jesteś jeden z tych handlarzy – januszy,nie napinaj się tak bo ci żyłka w doopie pęknie:-)

 5. Dla jednego szrot dla drugiego święty gral.

 6. LU a ty to chyba z tych nowoczesnych biegnij prędziutko do moloszka bo to ostatnie dni w tym roku i wyprzedaże ci się zakończą jeżeli ktoś handluje to chwała jemu nie czeka aż mu 500+ na konto wpłynie tylko próbuje coś coś tam zarobić a i czas fajnie spędzić , jeżeli są takie wyprzedaże to widocznie są potrzebne komuś .

 7. Juzef,nie jestem beneficjentem 500+.
  Sądząc po twoich wypocinach,to chyba jesteś geriatrią na jarkowym 500+:-)

 8. Na całym świecie są takie wyprzedaże garażowe i nikomu to nie przeszkadza sam byłem we Francji Anglia Niemczech i kupa ludzi kupujących więc nie wypowiadaj się głupimi tekstami

 9. No i po co te bezsensowne kłótnie?;):) Ja tam lubię sobie czasami pojechać na takie giełdy staroci, bo zawsze można coś ciekawego, używanego, i to nawet w niezłym stanie znaleźć, i kupić, jak np. magnetofon szpulowy, czy płyty winylowe, albo kasety magnetofonowe, czego w normalnych sklepach, czy supermarketach się raczej nie dostanie, a jak już, to… daleko temu do doskonałości. Także nie ma się co „spinać” – każdy z nas jest inny i każdy ma swoje, inne potrzeby;):) Pozdrawiam serdecznie;):)

 10. Miastecki fan pchlego targu

  Chciałbym tylko przypomnieć że handlowanie prawie śmieciami to tradycja Europy, do której również należy Lublin.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!