Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Za szybko na łuku. Ciężarówka przewróciła się na drodze wojewódzkiej nr 833

W środę wieczorem na drodze wojewódzkiej nr 833 doszło do wywrócenia się pojazdu ciężarowego. Kierowca trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w środę wieczorem w miejscowości Wierzbica, na drodze wojewódzkiej nr 833, na trasie pomiędzy Kraśnikiem a Chodlem. Kierujący pojazdem ciężarowym marki Renault, po pokonaniu łuku jezdni, stracił panowanie nad pojazdem, który następnie wypadł z drogi i przewrócił się na bok.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego i policja. Kierujący pojazdem został przetransportowany do szpitala. W rejonie zdarzenia występują utrudnienia w ruchu. Policjanci ustalają dokładne okoliczności wypadku.

2018-02-14 23:35:02
(fot. Auto Hol Kraśnik)

18 komentarzy

 1. wiecie co, ostatnio miałem okazję przejechać się MPK. Wiecie, że teraz to nawet drzwi się same nie otwierają, tylko trzeba wcisnąć guzik! to nie e60 535d…

  • Acha acha załapałeś się wiekiem na darmową jazdę MPK .To prezent od prezydenta Żuka.
   No dobrze synku zobacz jaki komfort mają ludzie nie to co marzenie i bujanie w obłokach o e 60.????

  • A w e60 same się drzwi otwierają? Aż takie „zgnite” masz? To na zakrętach się trzymaj, żebyś nie wyleciał, bo kto nam będzie rozrywki dostarczać na lublin112.

 2. Dziadek kierowca

  Może się mylę, bo to i wzrok już nie ten, ale szanowne autko tak pięknie leży, że nie wygląda na takie co by mu sie śpieszyło gdzie kolwiek.

 3. Zepsuł tetke.

 4. Oooo nie widać że ślisko ,co C+E w chipsach było?

 5. JUŻ NIE JEDEN TEN ZAKRĘT ZALICZYŁO. TYLKO Z MOJEJ RODZINY DWÓCH.

  • Apoloniusz Pierdółko, brat Kleofasa, też Pierdółki, a mąż starej Pierdółkowej

   Jak z Tojej rodziny dwóch, to… najwyzszy czas domagać się zmiany profilowania zakrętu, albo nawet jego wyprostowania!!!

  • Ale nie wszystcy.Tylko zaliczają ci co mają dynamit w podeszwie. Powinni jeszcze wykopać duży zbiornik z wodą .Co by zrozumieli że droga to nie pas startowy.

   • W d*pie masz dynamit nie wiesz to nie komentuj. Kierowca z 30lernim doświadczeniem a nie gnój jakiś co jeździć nie potrafi

 6. Wyprostować wszystkie zakręty …miszczowie prostej w końcu nie będą musieli się stresować

 7. kontener-sochaczewix ? szkoda Renaty

 8. Łuk jezdni w tym miejscu jest bardzo niebezpieczny dla ciągników z naczepami , szczególnie przy śliskiej nawierzchni. Na łuku tir jest lekko złożony i kierowcy którzy nacisną na hamulec nie są w stanie wyprowadzić . W dodatku jezdnia jest nachylona na zewnątrz. Może tylko były 2 przypadki gdzie kierowcy po naciśnięciu hamulca , szybko dodali gazu i wyprostowali pojazd mimo ,że przejechali przez rów to później wyjechali o własnych siłach .Pozostałych wyłożyło na bok. Najgorsze ,że we wczorajszym wypadku kierowca miał krwawiące ucho i rozciętą głowę nad uchem . Po przewiezieniu do szpitala stracił przytomność i jej nie odzyskuje

 9. w ubiegłym roku ten zakręt zaliczyły dwie cysterny,a przebudowa drogi 833 w dalekich planach.Nie rozumię dlaczego wszystkie zakręty oznacza się jednym znakiem.proponuję żeby oprócz znaku 'niebezpieczny zakręt” wprowadzić znak”bardzo niebezpieczny zakręt”

 10. Nic nie wiecie a się wypowiadacie. Nie znacie nie oceniajcie. Ciekawe czy wy jesteście tak cudownymi kierowcami ? Każdy może być w takiej sytuacji. Dla jasnosci, jest przytomny.