Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Szpadlem zaatakowała swojego męża, pomagał jej brat. Mieszkańcy wstrząśnięci zachowaniem pielęgniarki

Mieszkańcy są zszokowani, gdyż jak tłumaczą, pielęgniarka, która powinna nieść pomoc innym, stała się katem. Kobieta i jej brat zostali zatrzymani przez policję.

45 komentarzy

 1. Która to taka?

 2. Z wizyt w szpitalach zostaly w pamieci glownie te nefatywne zdarzenia. Osobiscie jestem za tym, by salw chorych mialy monitoring dostępny tylko dla ordynatora/informatyka/dla rodziny, np poprzez jakies jednorazowe haslo dostepne przez czas, kiedy chory przebywa na oddziale.

 3. Pytanie po raz kolejny. Dlaczego zniknoł mój komentarz a inne nów są publikowane.

  • Odsyłamy do regulaminu.

   • Zgodnie z regulaminem nie użyłem nie cenzuralnych słów ani oszczerstw. Odpowiedziałem na nieprawdziwe zarzuty przedmówcy co chyba nie jest niezgodne z regulaminem. Jeśli jest proszę pokazać w którym miejscu jest niezgodność. Inaczej wygląda to jak cezura za czasów komuny.

 4. Witam dla mnie to wszystko jedna wielka podpucha!!! A redakcja nie sprawdziła prawdziwości informacji nadesłanych przez pewne osoby tylko napisała jak leci i co leci. A ci owi mieszkańcy wiedzą jak pracowita kobieta jest ta pielęgniarka z waszego artykułu. Jak ciężko pracowala razem z synem przy budowie domu a co robił wtedy jej maz- drinkowal bo bardzo lubi to robić.

  • Szanowny Wincenty, przede wszystkim redakcja sprawdziła dokładnie informacje i nie napisała „jak leci”. Wystarczy zapoznać się z tekstem aby przekonać się, że są tam wypowiedzi m.in. przedstawicieli policji, która to zajmuje się tą sprawą. Więc zarzuty są wyssane z palca.

 5. Ci co znają te małżeństwo i sytuację jaka tam panowała to może się teraz tylko zdziwic, ale że ze musiała słabo mu wlać skoro po nim nic nie widać żeby mu coś dolegało. Pić na wodę- foto montaż!!!

 6. Wincenty i Hela mają rację. Droga redakcjo przesadziłaś