690 680 960

W święta zabrakło mu alkoholu. Kompletnie pijany pojechał po wódkę

Wczoraj w Jaszczowie pod Milejowem zatrzymano kompletnie pijanego kierowcę. Przyjechał na stację paliw po wódkę.

W poniedziałek Wielkanocny około godziny 15.30 na stację paliw w Jaszczowie w gm. Milejów w powiecie łęczyńskim podjechało osobowe renault. Ze środka chwiejnym krokiem wyszedł mężczyzna. Gdy tankował swoje auto, zwrócił na siebie uwagę innych klientów stacji. Mianowicie nie mógł utrzymać równowagi i z trudem robił wszystko, żeby się nie przewrócić.

O zdarzeniu powiadomiona została policja. Zanim patrol dotarł na miejsce, mężczyzna zdołał jeszcze skierować się do znajdującego się na stacji sklepu i zakupić kolejna butelkę wódki. Jednak nie udało mu się z nią wrócić do świątecznego stołu, gdyż przybyli na miejsce funkcjonariusze zatrzymali go jeszcze na stacji paliw.

Jak się okazało, 53 – letni mieszkaniec gm. Milejów miał ponad dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Co więcej, w trakcie sprawdzania mężczyzny w policyjnej bazie danych, wyszło na jaw, że nie posiada on uprawnień do kierowania pojazdami. Teraz za jazdę po pijanemu grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2015-04-07 21:18:40

4 komentarze

  1. Czy sprzedawca odpowie za sprzedaż alkoholu osobie nietrzeźwej ??

  2. A mówi się i czasami (o zgrozo) pisze się też, że policja niepotrzebna… a i o rozwiązaniu Straży Miejskich, Gminnych i Nijakich, coś tam się gdzieniegdzie bąka…

  3. I prawidłowo straż wiejska do likwidacji.

Kursy walut

  • USD 3.9769zł -0.83%
  • GBP 5.0142zł -0.36%
  • EUR 4.3543zł -0.41%
  • CHF 4.512zł -0.5%

Polub nas