Maserati stanęło w płomieniach na osiedlowej uliczce. Pojazd spłonął doszczętnie (zdjęcia)

Na ponad 150 tys. zostały oszacowane wstępne straty wywołane pożarem samochodu, jaki późnym wieczorem wybuchł na jednym z lubelskich osiedli. Pojazd spłonął doszczętnie.

Pożar samochodu na ul. Zapolskiej w Lublinie został zauważony w poniedziałek około godziny 22:30. Mieszkańcy natychmiast powiadomili służby ratunkowe. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Kiedy strażacy dojechali, pojazd w całości objęty był płomieniami. Sytuacja została szybko opanowana, dzięki czemu ogień nie zdołał się przenieść na dwa zaparkowane obok auta. Maserati spłonęło jednak doszczętnie.

Na chwilę obecną przyczyna pojawienia się ognia nie została jeszcze ustalona. Straty są spore, gdyż wstępnie oszacowano je na ponad 150 tys. złotych. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

(fot. lublin112)

Zobacz również

58 komentarzy

 1. Szkoda pięknego samochodu. Współczuję właścicielowi. Nie słyszałem, żeby się one paliły. 🙁 ciekawe czy to przypadek. 😐

 2. Auto za 150 tysiecy ot tak nie płonie

 3. Właściciel to taki sam wieśniak jak reszta chodnikowców która nie rozumie że chodnik nie jest miejscem do parkowania samochodu.

 4. Większość biednych cebulaków z komentujących dałoby się pokroić, żeby spaliny powąchać, ale w internecie plują jadem, bo im się z zazdrości i zawiści żółć ulewa. Ludzie, to jest bardzo proste: należy się uczyć (całe życie, NIE- 8 lat podstawówki nie wystarczy), mieć pomysł, pasje i sporo pracować. Nie czekać na zasiłek, 500+ i najniższą pensję, wziąć się w garść i będzie i samochód, dom i wakacje.

 5. Cytując klasykę ,,a taki ładny był, Amerykański, szkoda”, a tak na poważnie współczuć właścicielowi, jedyne co ciekawe czy zapalił się sam czy ktoś pomógł? Szkoda autka

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7816zł -0.43%
  • GBP 5.2474zł 0.46%
  • EUR 4.5474zł -0.02%
  • CHF 4.1348zł 0.17%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja