Rowerzysta nie zdołał minąć się z seatem, trafił do szpitala. Był kompletnie pijany

Z obrażeniami głowy trafił do szpitala mężczyzna, który na lokalnej drodze zderzył się z autem. Cyklista miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 20 w miejscowości Wierzchowiska Dolne w gminie Bełżyce. Na lokalnej drodze rowerzysta zderzył się z samochodem osobowym. Na miejscu interweniowała policja oraz zespół ratownictwa medycznego.

Jak wstępnie ustalono, kierujący rowerem mężczyzna, podczas wymijania się z jadącym z naprzeciwka samochodem osobowym, stracił panowanie nad jednośladem i uderzył w bok auta. Następnie upadł na jezdnię.

Mężczyzna z obrażeniami głowy został przetransportowany do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

60

62

63
(fot. lublin112)
2018-07-22 23:06:53

Zobacz również

11 komentarzy

 1. Nie dostanie mandatu tylko pouczenie i zakaz jazdy rowerem przez tydzień bo to rowerzysta. Przesiądzie się na „motór” , albo traktor i dalej będzie szalał. (Oby tylko nie przyszło mu do głowy żeby na zakupy do Lublina przyjechać )

  • Dostanie mandat za:
   -kierowanie rowerem w stanie nietrzeźwości
   -spowodowane kolizji
   Powinien pokryć koszty (akcji+uszkodzenia samochodu), ale jeżeli to wiejski pijaczyna to nic z niego nie da się ściągnąć.
   Gdyby spowodował wypadek – sprawa trafiłaby na pewno do sądu (za tą stłuczkę niekoniecznie), który nałożył by zakaz jazdy rowerem na kilka lat i grzywnę.

   • Mandat na kilka lat i grzywnę? Powinien dostać do 3 lat odsiadki a i tak pewni skończyło by sie na kilku miesiącach. Pojazd to pojazd, czy rower czy samochód, nie powinno być takiej rozbieżności w karaniu pijanych kierowców. Im więcej im wolno na drodze tym na wiecej sobie pozwalają.

 2. Wieśniaczka w gumofilcach na szpileczkach

  „Rowerzysta nie zdołał minąć się z seatem” – a pisałam, że za wąskie drogi sie buduje? Pisałam !!!
  Ale kto by jakiejś tam wieśniaczki słuchał, nawet jak gumofilce na szpileczkach eksploatuje.

  • Droga Wieśniaczko przelicz sobie ile kosztowałby dodatkowy 1 cm szerokości drogi na takim odcinku to ci mina zrzędnie

   • Pełowce więcej zajumały z tej drogi niż jeden centymetr. POlicz sobie ile powstało kilometrów dróg przez osiem lat ich rządów, pomnóż przez co najmniej metr a wyjdzie Ci kilkaset obwodnic np. Niemiec. O dokończeniu wszystkich autostrad i dróg ekspresowych obiecywanych przed Euro, nawet nie wspomnę.

 3. Rydel Jauary IV

  Kochani Wierzchowiczanie Dolni, a zróbta se qjuźwa, z półtora metrowy chodnik koło tego urzędowego traktu dla autek bo wam wszystkich pijaków rozjadą.
  O małolatach, kobietach i starcach (na wózkach i bez) nawet nie wspomne.

  • arcy Wieś Sław XXVI

   Obawiam sie, że dla takich zawianych rowerzystów jak ten tu „bidula”, półtora metra chodnika to zdecydowanie za mało, jak on na 7 metrowej jezdni sie nie zmieścił

  • Dokładnie. Będzie gdzie parkować.

 4. ale kamizelka była 🙂

  • To wszystko wina kierowcy auta, że nie pomógł bliźniemu. Powinien się zatrzymać, rower włożyć do bagażnika i delikwenta odstawić do chałupy. Potem powinien przeprosić jego i jego rodzinę, że pozwolił sobie na taką poufałość i w ramach przeprosin zafundować im skrzynkę wódzi. W najbliższym czasie powinie pojechać do Torunia i pomodlić się za nich u znanego OJCA . ( To taka nauka na przyszłość dla wszystkich kierowców )

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7466zł 0.38%
  • GBP 5.1104zł 0.3%
  • EUR 4.548zł 0.16%
  • CHF 4.2219zł 0.37%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Baśnie i bajki przeczytają znane osoby z terenu gminy. Posłuchać będzie mógł każdy
  Na placu Litewskim odbędzie się Nabożeństwo Ekumeniczne „Idę po wodzie”
  Gra miejska- Świąteczny Lublin
  Święta z Warsztatami Kultury
  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL