690 680 960

Poszła na zakupy, w zamkniętym samochodzie zostawiła dzieci. Zareagowali przechodnie

Wyjątkową niefrasobliwością wykazała się 41-latka, która udała się do sklepu po zakupy. W samochodzie zostawiła dwójkę swoich małych dzieci.

W środę mieszkańcy Łukowa dostrzegli zaparkowany przed jednym ze sklepów samochód, w którym zamknięte były dzieci. Temperatura na zewnątrz przekraczała 30 stopni więc w pojeździe była ona znacznie wyższa. Siedzące w „nosidełku” malutkie dziecko płakało, widać było, że jest bardzo spocone. Obok znajdowało się drugie dziecko, w wieku kilku lat, które również odczuwało skutki upału.

Ponieważ mieszkańcy nie odnaleźli nigdzie kierowcy, o wszystkim powiadomiona została policja. Dyżurny skierował na miejsce patrol. Kiedy funkcjonariusze dojechali, wciąż nie pojawił się opiekun dzieci. Mundurowi dostrzegli, że jedna z szyb była nieznacznie opuszczona. Dzięki temu udało im się otworzyć pojazd i wyciągnąć dzieci bez konieczności wybijania szyby.

Dzieci zostały przeniesione w cień a na miejsce wezwano karetkę pogotowia ratunkowego. Na szczęście okazało się, że nic im się nie stało. W międzyczasie jeden z policjantów odnalazł w pobliskim sklepie matkę dzieci. Kobieta tłumaczyła, że poszła tylko na zakupy, a jej siedmiomiesięcznemu synkowi i 6-letniej córeczce, które pozostawiła w zamkniętym samochodzie, nic się przecież nie stało.

Policjanci ustalają teraz, czy 41-letnia mieszkanka Łukowa poprzez swoje postępowanie nie naraziła swoich dzieci na utratę zdrowia a nawet życia.

(fot. policja)

22 komentarze

  1. Je…any 41 letni tuman!

  2. pińcetplusy w akcji

  3. Znafcuf od 500- to aż miło poczytać. Nie zmienia to faktu, że siano zamiast mózgu, ale co zrobić na to lekarstwa nie ma.

  4. Zamknąć mamuśke dla przykładu na 40 minut w nagrzanym samochodzie i zobaczymy jak jej będzie wesoło

  5. Do wszystkich swiadkow takich sytuacji! Najpierw trzeba rozbić szybę w samochodzie, a dopiero potem wzywać policję! Zdrowie i zycie dzieci sa wazniejsze niz jakas szyba za pare zlotych.

  6. idiotka!!!!!

  7. Ciekawe jakby sie poczula gdyby ktos ja zamknal w nagrzanym samochodzie i poszedl sobie na zakupy. Co za glupia baba.

  8. Nawet jakby nie było upału, to w życiu bym nie spuścila z oczu tak małych dzieci. Zawsze ktoś moze np. wjechac w taki samochod, ktoś moze porwać dzieci, moze dziecko zacząć płatać. Milion rzeczy sięmoże wydarzyć. A ta sobie poszła na zakupy i to jak widać, wcale nie na krótko

  9. Ale pustak,

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!