Wczoraj policja zatrzymała kierowcę, który nie dość ze prowadził samochód po pijanemu, to jeszcze naraził na niebezpieczeństwo czwórkę pasażerów. Nie miał również prawa jazdy.
Czujność funkcjonariuszy Straży Ochrony Kolei doprowadziła do zatrzymania mężczyzny poszukiwanego przez policję. Wpadł przez wenflon w ręce.
Dzisiaj po południu na ulicy Nadbystrzyckiej w Lublinie zderzyły się dwa pojazdy. Przyczyną było zignorowanie sygnalizacji świetlnej przez jednego z kierujących.
Policjanci z III komisariatu poszukują osoby, która w minioną sobotę zgubiła portfel z zawartością pieniędzy. Zguba została znaleziona przez 82-letnią kobietę przy ul. Krańcowej.
Nieodpowiedzialnym zachowaniem wykazał się 57-letni mieszkaniec gm. Ryki. Kierując osobowym Audi przywiózł dziecko do kościoła mając w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu.
Funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej i Służby Celnej ujawnili na przejściu granicznym papierosy o wartości 700tys. zł. Kontrabanda była ukryta w drewnie.
Funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej z Terespola udaremnili w niedzielę wywóz z Polski samochodu pochodzącego z przestępstwa.
Dzisiaj w nocy, niewiele brakowało, żeby pociąg potracił jadącego motorowerem mężczyznę. Nie zatrzymał się on na STOP-ie.
Na Lubelszczyznę dotarła kulminacyjna fala wezbraniowa na Wiśle. Jest niższa od prognozowanej o kilkanaście centymetrów.
W poniedziałek około godziny 15:30 na drodze krajowej nr 82, na odcinku Lublin-Łęczna, doszło do wywrócenia się koparki. Akcja stawiania pojazdu na koła trwała niemal godzinę.
Dzisiaj w południe, na drodze wyjazdowej z Lublina w kierunku Warszawy zderzyły się trzy auta, w tym ciężarówka. Jedna osoba trafiła do szpitala.
23-latek zabrał należące do mieszkańca gm. Nielisz auto i urządził sobie przejażdżkę, którą zakończył na łąkach. Jak się okazało był nietrzeźwy. W organizmie miał ponad 1,5 promila alkoholu i nie posiadał uprawnień do kierowania.
Policjanci wyjaśniają przyczyny wypadku z udziałem 9-letniej dziewczynki. Do wypadku doszło dzisiaj przed godzina 8:00 w okolicach szkoły w Żyrzynie. Kierujący gimbusem 53-latek był nietrzeźwy. W organizmie miał 0,6 promila alkoholu.
Dwóch 20-latków trafiło rannych do szpitali, na skutek wypadków drogowych w miejscowościach Stare Króle i Radzięcin. Jeden z nich wyszedł zza autobusu wprost pod jadącą toyotę, drugi zaś wjechał w ogrodzenie posesji prowadząc motocykl nie mając do tego uprawnień.