Zamojska komenda czeka na właścicieli samochodów, którzy utracili swoje tablice rejestracyjne po tym jak nad Zamościem przeszła nawałnica. Wiele tablic już zostało wydanych, ale kilkadziesiąt czeka jeszcze na swoich właścicieli.
Szybka reakcja policjantów operacyjnych uchroniła mężczyznę przed utratą gotówki. Sprawczyni wykorzystała okazję podczas wróżenia.
Na gorącym uczynku kłusownictwa wpadło czterech mieszkańców Kolonii Stężyca. Policjanci zatrzymali ich kiedy wracali z rozlewiska rzeki Wieprz z pontonem, drygawicą i różnego gatunku rybami.
W związku z modernizacją sieci ciepłowniczej w dniach od 26.05-30.05.2014 r. wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym na ul. Strażackiej. Droga będzie nieprzejezdna na wysokości budynku Straży Pożarnej.
Ogród Botaniczny UMCS, GLOBTROTER - Studenckie Koło Turystyki i Rekreacji UMCS oraz Lubelska Grupa Pasjonatów Bonsai zapraszają na Majówkę Rodzinną w niedzielę 25 maja 2014 r. w godz. 11.00-17.00.
Dzisiaj tylko w przeciągu dwóch popołudniowych godzin doszło do czterech potrąceń rowerzystów. Do kolejnego doszło na alei Andersa.
Syn po cichu wziął auto ojca i wyjechał na przejażdżkę. Finał był nieoczekiwany.
Dzisiaj po południu, przy parku Bronowice w Lublinie doszło do potracenia. Rowerzystka wpadła pod daewoo.
Dzisiaj po południu w Piotrawinie, rowerzysta wjechał pomiędzy ciągnięte przez traktor przyczepy. Trafił do szpitala.
W czwartek około godziny 16:30 w miejscowości Boży Dar doszło do zderzenia mazdy z motorowerem. Ranną kobietę kierującą jednośladem przetransportowano śmigłowcem do szpitala w Lublinie.
Dzisiaj przed południem w Tomaszowicach zderzyły się dwa samochody. Wcześniej kierujący volkswagenem golfem zajechał im drogę i groził pałką.
W dniu 6 czerwca 2014 roku od godziny 9:00 po raz kolejny odbędą się Sportowe Juwenalia organizowane przez KU AZS UMCS Lublin. Do 30 maja można się jeszcze zapisać się na sportowe zmagania.
89-letnia mieszkanka Ryk padła ofiarą złodziei, którzy pod pretekstem zwrotu pieniędzy za wodę weszli do jej mieszkania. Wykorzystując chwilę nieuwagi kobiety ukradli 2 tys. złotych.
W biały dzień zaatakował 72-letnią kobietę w centrum miasta i wyrwał jej torebkę. Sprawcą okazał się 13-letni mieszkaniec Lublina. Po zatrzymaniu tłumaczył policjantom z I komisariatu, że potrzebował pieniędzy na słodycze.