690 680 960

Nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, doprowadził do zderzenia z motocyklistą

Znane są szczegóły wczorajszego wypadku na drodze krajowej nr 19. Kierujący pojazdem osobowym w wyniku wymuszenia pierwszeństwa przejazdu doprowadził do zderzenia z motocyklistą.

Do wypadku doszło w niedzielę po godzinie 13 na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Sitno w powiecie radzyńskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu motocykla z pojazdem osobowym.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 32-latek kierujący pojazdem osobowym marki BMW, wykonując manewr skrętu w lewo z drogi podporządkowanej na drogę główną nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 19-latkowi, kierującego motocyklem marki BMW, w wyniku czego doprowadził do zderzenia pojazdów.

Kierujący samochodem osobowym był trzeźwy. Motocyklista z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. W placówce medycznej od kierującego jednośladem została pobrana krew do badań na zawartość alkoholu. Policjanci zatrzymali 32-latkowi prawo jazdy za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego. Wkrótce sprawą wypadku zajmie się sąd.

(fot. Policja Radzyń Podlaski)

12 komentarzy

 1. To była sytuacja bez wyjścia, nie mogło się to inaczej zakończyć, kiedy krzyżuje się trasa dwóch pojazdów marki BMW wygrywa tylko ten większy.

 2. Przecie oba mieli pierszeństwo. Jak to stało się ?

 3. Fundacja pomocy Niedacznikom z BMW

  prosta droga pomrocznośc jasna ?

 4. Ludzie zacznijcie myśleć , motocykl to nie samochód i ma mniejsze szanse niż Ty jadący autem osobowym. Wiem coś na ten temat bo nie dawno miałam podobna sytuacje i bardzo bliska mi osoba teraz cierpi przez takiego idiotę bo inaczej nie da się tego powiedzieć !

  • Radzę specjalnie mu nie wyjechał, był trzeźwy i miał prawo, jazdy ciekawe jak z motocyklistą?

  • Byłem widziałem

   Najechalem na to zdarzenie zanim jeszcze przyjechały służby. Z tego co widziałem i się orientuje to 19latek nie mógł jeszcze posiadac uprawnień na motor którym jechał. Idiotą to raczej bym nazwał większość motocyklistów. Mądre jest jeżdżenie z prędkościami 200km/h i sporo więcej po drogach publicznych? I zbliżanie się do kogoś kilka razy szybciej niż powinien? Motorem może jechać 250km/h wyprzedzać na trzeciego między samochodami na milimetry? I wszyscy w koło maja uważać na niego. Skoro was nic nie chroni to może pasowało by żeby rozum was chronił i jeździli po drogach publicznych z prędkościami jakie są dozwolone a nie stwarzać bardzo duże zagrożenie. I co? To was tłumaczy? Bo Ty możesz stwarzać zagrożenie? a później mieć pretensje do całego świata bo każdy winny tylko nie on. Bić rekordy prędkości to na torze a nie na drodze.

   • Dokładnie, pewnie więcej już nie wsiądzie na motocykl. Tyle problemów wszystkim narobił przez głupotę….

  • To nie oznacza ze motocykl może się poruszać z wielka prędkością – bo właśnie tym stwarza zagrożenie dla drugiej osoby!

 5. Nie mówię ze zrobił to specjalnie ale warto patrzeć nawet i 10 razy a nie wyjeżdżać . W przypadku bliskiej mi osoby kierowca auta osobowego tez był trzeźwy ale nie tłumaczy go to ze wyjechał i teraz człowiek leży i cierpi ! Bo niestety ale na motorze nic praktycznie nas nie chroni oprócz kasku !

 6. 19-latek kierującym motorem na który nie mógł mieć jeszcze uprawnień – nawet nie chce myśleć z jaką prędkością musiał jechać… gdzie są rodzice?

 7. Kierujący posiadł uprawnienia na motocykl, kat a2 i tak też był zarejestrowany pojazd. Proszę nie wypisywać głupot że to jest jego wina. Macie czarno na białym że kierujący samochodem wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustapił pierwszeństwa. Zdjęcie jest tego najwybitniejszym dowodem. I skończcie te głupie pierdzielenie.

  • A ludzie w okolicy gadają ze kierujący motocyklem był pod wpływem tego i tamtego. No niby plotki ale może coś w tym jest. A jeżeli jest i faktycznie była znacznie przekroczona prędkość to raczej nie jest głupota wypisywanie ze jest jego wina…. a czarno na białym to widać ze 70 jak tam znaki nakazują to raczej on nie jechał…

Kursy walut

 • USD 4.3518zł -0.51%
 • GBP 5.3364zł -0.1%
 • EUR 4.6856zł -0.12%
 • CHF 4.75zł -0.26%

Polub nas