Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Mówiła, że nie ma nic wspólnego z narkotykami. 20-latka kłamała

Kryminalni z Łukowa zatrzymali 20-latkę, która posiadała prawie 150 porcji narkotyków. Policjanci ustalają, skąd kobieta wzięła narkotyki oraz dla kogo były przeznaczone.

Łukowscy policjanci ustalili, że mieszkająca na terenie gminy Stoczek Łukowski 20-latka może posiadać narkotyki. Jak się okazało, przypuszczenia mundurowych potwierdziły się.

W miniony czwartek funkcjonariusze zauważyli w Stoczku Łukowskim młodą kobietę i stojący na parkingu, użytkowany przez nią samochód marki Audi. 20-latka od razu mówiła, że nie ma nic wspólnego z narkotykami i że nie ma żadnych środków odurzających. Policjanci nie uwierzyli w jej zapewnienia i znaleźli przy niej woreczki foliowe, w których była sproszkowana substancja.

Kobieta miała przy sobie kilkadziesiąt gramów, podzielonego na porcje mefedronu. Z zabezpieczonej substancji można było wytworzyć ponad 150 porcji dilerskich. 20-latka została zatrzymana i trafiła do policyjnej celi. Policjanci ustalają, skąd młoda kobieta miała narkotyki oraz dla kogo były przeznaczone.

(fot. Policja Łuków)

8 komentarzy

 1. Łociec tadzio toruński

  Łoj tam łoj tam kilkadziesiąt gramów to ja łykam jak pelikan.

 2. Cieee chorobaaaa !!!

  Pewnie młoda siksa szybko „pęknie”, a potem już będą następne „zabezpieczenia” osób i „towaru”.
  Brawo policja, tak trzymać

 3. Policjanci ustalają, skąd młoda kobieta miała narkotyki oraz dla kogo były przeznaczone. Narkotyki były przeznaczone prawdopodobnie dla narkomanów i amatorów czy się mylę???

  • Cieee chorobaaaa !!!

   Masz rację… tym rynkiem rządzi popyt i podaż, gdyby nie było popytu to podaż też nie byłaby potrzebna.
   Po mojemu to karać zarówno sprzedających to badziewie, jak i kupujących

 4. idealna kandydatka na poślicę chyżego rója

 5. To dobra dziewczyna była, i mało piła

Wiadomości z info112