Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

Morsujący Firlej dla WOŚP. Chętnych było tak wielu, że przygotowany przerębel okazał się za mały (zdjęcia)

Członkowie grupy Morsujący Firlej zorganizowali kolejne wydarzenie, którego celem było wspieranie akcji charytatywnej. Tym razem wskoczyli do wody na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jak co roku, w dniu finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, miłośnicy zimnych kąpieli spotkali się na Ośrodku Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Firleju, by razem zagrać dla WOŚP. Oczywiście w pierwszej kolejności odbyła się rozgrzewka, po której około 40 morsów weszło do wody.

Chętnych było tak wielu, że przygotowany wcześniej w lodzie przerębel okazał się za mały. Dlatego też podjęto decyzję, iż uczestnicy akcji będą wchodzić do wody grupami. Zgodnie z tradycją, na koniec zorganizowane zostało ognisko z pieczeniem kiełbasek.

W trakcie wydarzenia wolontariusze zbierali datki na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przeprowadzona została również licytacja fantów podarowanych przez Koło Gospodyń Wiejskich Magnolia z Serocka, Koło Gospodyń Wiejskich z Firleja – Fajne Babki oraz panie Agnieszkę Pik oraz Justynę Piwowar. Uzyskane w ten sposób środki również trafiły do puszek WOŚP.

Organizatorami akcji byli członkowie grupy Morsujący Firlej.

17 komentarzy

  1. Był seks poza kulisami?

  2. Januszku zapytaj Seby, on wie wszystko.

  3. Nie dziwne, wszak to rozrywka ludzi otyłych.

  4. Zbiornikowa koleżanka też się pojawiła 🙂

Dodaj komentarz