Niedziela, 21 lipca 202421/07/2024
690 680 960
690 680 960

Mieszkańcy usłyszeli huk. Zobaczyli leżącego na dachu volkswagena i uciekającego kierowcę

Na lokalnej drodze stracił panowanie nad pojazdem, po chwili volkswagen dachował. Kierowca porzucił auto i uciekł pieszo. Trwają jego poszukiwania.

Zdarzenie miało miejsce w sobotę późnym wieczorem w miejscowości Kosarzew Dolny-Kolonia w powiecie lubelskim. Mieszkańcy usłyszeli huk, a kiedy wyszli zobaczyć, co się stało, dostrzegli leżące na dachu auto oraz uciekającego mężczyznę.

Jak wyjaśnia nam młodszy aspirant Małgorzata Skowrońska z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, kierujący volkswagenem mężczyzna poruszał się drogą gminną. W pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem, po czym auto dachowało.

Kierowca wydostał się z pojazdu po czym uciekł pieszo. Funkcjonariusze ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia. Trwają też poszukiwania kierującego autem mężczyzny.

Mieszkańcy usłyszeli huk. Zobaczyli leżącego na dachu volkswagena i uciekającego kierowcę

24 komentarze

  1. Pewnie zostawił żelazko podłączone do prądu.

  2. Jak uciekł, to uciekł. Ciężko będzie sprawcy udowodnić, że to on prowadził. Powie, że wiele osób miało dostęp do tego auta i nie jest w stanie wskazać kierowcy. I jeszcze za tego rupiecia zgarnie na szrocie z 300 zeta. Typ jest wygrany. Może trochę się poobijał, ale skoro mógł uciec, to widać ma się nieźle i nic mu nie jest.

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport