690 680 960

Lekarz weterynarii z Zamościa ostrzega: – Ktoś rozrzuca kurczaka nafaszerowanego drutem

Do jednego z gabinetów weterynaryjnych w Zamościu trafił pies, który zjadł mięso nafaszerowane kawałkami drutu. Lecznica ostrzega na Facebooku właścicieli czworonogów o rozrzuconym mięsie z niebezpieczną niespodzianką.

Gabinet Weterynaryjny Paweł Kulik z Zamościa apeluje na Facebooku o większą czujność podczas spacerów z czworonogami. Nieznana osoba w rejonie ul. Okrzei w Zamościu, koło wjazdu na teren Szkoły Budowlanej rozrzuciła kawałki mięsa z kurczaka nafaszerowane kawałkami drutu. Widać je na zdjęciach opublikowanych przez gabinet.

Metalowe elementy znalazły się w psie, który trafił do lecznicy. Jak informuje gabinet na swojej stronie, trzy druty piesek zwymiotował, jeden niestety został w zwierzęciu.

 

Kilka miesięcy temu pisaliśmy o podobnych przypadkach na terenie Lublina. Nieznane osoby rozrzucały mięso z kawałki drutu lub kiełbasę ze środkami chemicznymi niebezpiecznymi dla zwierząt. Niektóre czworonogi po zjedzeniu takiego „przysmaku” nie przeżyły.

2018-10-03 22:47:42
(fot. Gabinet Weterynaryjny Paweł Kulik)

25 komentarzy

  1. ludzie! co z Wami? ten zwierzak cierpi… jak mozna tak postepowac? ? ?

  2. W starych rzymskich czasach powiedziano by: „ten zrobił kto zyskał”, psy w blokowiskach to porażka życia społecznego. Zyskał weterynarz, zyskał ten komu ten pies przeszkadzał, zyskali inni ….

  3. do gościa sprzedam wapno – będziesz miał duże problemy z motoryką jak cię spotkam w tych okolicach z twoimi głupimi pomysłami.

  4. Zwierzak cierpi powiadasz …Niech cierpi ,skoro ma bez mózgiego własciela ,który nie potrafi go wyprowadzać i nadzorować we własciwy sposób …w czasie wojny też najbardziej cierpieli niewinni cywile …

Kursy walut

  • USD 4.3833zł 2.11%
  • GBP 5.2764zł 0.37%
  • EUR 4.7195zł 0.59%
  • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas