Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Eksperyment się nie powiódł. Górnik Łęczna przegrał z Legią Warszawa

Eksperymentalny skład nie przyniósł sukcesy Górnikowi Łęczna. W dzisiejszym spotkaniu z Legią Warszawa przegrali na swoim stadionie 2:0.

Bardzo długo wydawało się, że spotkanie 1/16 Pucharu Polski pomiędzy Górnikiem Łęczna, a Legią Warszawa zakończy się remisem, a Sebastian Krasny będzie musiał zaprosić graczy na dwa dodatkowe kwadranse gry. W 73. minucie pierwszego gola w spotkaniu zdobył jednak Marek Saganowski, a wynik w 83. minucie ustalił Aleksandar Prijović. Identyczny rezultat (2:0 dla Legii) padł także w ligowym pojedynku tych jedenastek.

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW W NASZYM SERWISIE SPORTOWYM – KLIKNIJ W GRAFIKĘ PONIŻEJ

(fot. lubsport)
2015-08-12 23:37:45

8 komentarzy

1. I po ptokach.

2. a czegóż tu się spodziewać? ot zlepek przypadkowych pachołków.
    Znam takiego jednego 'wirtuoza’ pożal się boże górnika łęczna- obecnie sprzątacz hotelu w Warszawie ;D

3. Tak to jest jak jeden trener wzmacnia po przerwie skład a drugi osłabia zdejmując dwóch najlepszych zawodników.. To jest ignorowanie i olewanie kibiców , w d.. mam taki mecz , szkoda kasy na bilet, bo albo graja żeby wygrać albo niech poddadzą się walkowerem….

4. Widząc qasze komentarze tylko rece opadaja. Gornik gra przeciwko Legi- druzynie ktora ma hajs i gra regularnie w europejskich pucharach. Czego moze sie spodziewac ?
    Udalo siebim w rmtamtym roku to fajnie. A jak chcecie , zeby druzyna mogla z nimi rywalizowac to przelej kilka milionow na konto klubu i naprwno bd mogli walczyc. Szkoda kasy na bilety a pewnie zaplaciles za niego grosze , zapewnd poszedles pierwszy raz na mecz albo drugi bo z legia graja. I nie orzyszedles by kibicowac lubelskiej druzynie , tylko zapewne by zoabczyc legie…

• Naucz się poprawnie pisać a najlepiej cofnij się do podstawówki a dopiero się wypowiadaj znawco , przy takiej pisowni to nie tylko ręce opadają….

5. ale kurs 1.9 to prezencik

6. Kij z Pucharem. Liczy się tylko liga. Ważne żeby się utrzymać.

7. Szukacie przyczyny? Prosze bardzo.
    Zmiany Legii:
    Za Ryczkowskiego Nikolic, Za Pablo Dyego Guilherme, Za Kopczyńskiego Duda (46,46 i 61 minuta)