690 680 960

Do sklepu sieci IKEA wlewa się woda. „Przecieki nie zagrażają bezpieczeństwu klientów”

W czwartek rano zostaliśmy zaalarmowani, że do sklepu sieci IKEA przez dach dostaje się woda. Jak nam przekazano, przecieki pojawiły się nad częścią biurową, a także tam, gdzie przemieszczają się klienci sklepu.

Dzisiaj rano dotarły do nas informacje, z których wynikało, że w sklepie sieci IKEA w Lublinie, przez dach do środka budynku dostaje się woda. Zalane zostały m.in. przestrzenie biurowe.

Jak nam relacjonowano, woda do obiektu punktowo przedostaje się z dachu w całym sklepie. Tam gdzie doszło do przecieków, porozstawiane zostały wiaderka, worki, czy też płachty. Oprócz tego woda pojawiła się również tam, gdzie przemieszczają się klienci.

W związku z sytuacją wysłaliśmy zapytania do sieci, czy zalewanie obiektu nie zagraża bezpieczeństwu pracowników, jak również klientów sklepu.

– Jesteśmy w kontakcie ze sklepem IKEA Lublin, monitorujemy sytuację i wdrożone zostały odpowiednie w tej sytuacji procedury. Przecieki nie zagrażają bezpieczeństwu klientów – poinformowała nas Małgorzata Jezierska Koordynator ds. komunikacji z Biura Prasowego IKEA Retail.

AKTUALIZACJA 13:20

Dzisiaj po godzinie 13 przekazano nam również, że na miejscu działa zespół fachowców ds. technicznych budynku oraz specjalistyczne urządzenia (czujniki) monitorujące stale sytuację. Zarówno pracownikom jak i klientom nie zagraża niebezpieczeństwo.

(fot. pixabay.com\ilustracyjne)

23 komentarze

  1. Kto projektuje płaskie dachy w naszym klimacie? To jedno a drugie śnieg z dachy trzeba usuwać właściciele supermarketów i marketów. oszczędzacie na bezpieczeństwie klientów.

Kursy walut

  • USD 4.2559zł 0.75%
  • GBP 5.2567zł 0.55%
  • EUR 4.5376zł 0.34%
  • CHF 4.671zł 0.05%

Polub nas