Ciężarówka wpadła do rowu. Droga koło Lublina jest zablokowana

Utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy na drodze z Kozubszczyzny do Motycza. Samochód wpadł tam do rowu. Na miejscu pracuja policjanci.

Do zdarzenia doszło w środę w środę około godziny 10 w miejscowości Motycz w gminie Konopnica. Na drodze powiatowej nr 2227 łączącej Kozubszczyznę z Motyczem samochód ciężarowy wpadł do rowu. Na miejscu interweniowała straż pożarna z JRG Lublin oraz z OSP Kozubszczyzna i OSP Radawiec, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nas poinformowano, kierujący ciężarówką mężczyzna z nieustalonych jeszcze przyczyn stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku tego auto uderzyło w bariery energochłonne a następnie wypadło z drogi i przewróciło się na bok. Kierowca nie odniósł w zdarzeniu poważniejszych obrażeń ciała.

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Droga obecnie jest w tym miejscu zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

photo_editor_1522832355243

2018-04-04_13.10.19

received_2010194135966011

received_2010194139299344

(fot. nadesłane – Ola i Paweł)
2018-04-04 11:02:02

Zobacz również

9 komentarzy

 1. Fajne są te rejony do jazdy na rowerze. Mały ruch – tylko lokalny, nawierzchnia od paru lat równa. Brak stromych podjazdów (ale, zależy co kto lubi). Tereny ciekawe przyrodniczo.
  Chodzi mi o tereny po zachodniej stronie Lublina (5-10km za miastem). Mniej więcej wzdłuż Ciemięgi, która właśnie gdzieś w Motyczu ma źródła.

  • Franiu co ty reklamujesz .źródełko jest za torami bliźej lotniska a na wprost D. Piątka jest teź źródełko teraz są tam kregi betonowe wstawione.Coś widziałeś ale nie dokońca wiesz.Jest tam (bębęn)tak nazywają miejscowi grodzisko .

   • zgadza się są żródełka gdzie mieszczuchy stadami po wodę się zjezdzają jak by im MPWiK wode zakręcił . Co z kranu nie smakuje ?

 2. Brak doświadczenia w pisaniu SMS podczas jazdy no i skutki 🙂

 3. Po co drogę zamykają niech leży ciężarówka ludziom nie przeszkadza a i jest na czym oko zawiesić.

 4. Szczęśliwy posiadacz pługopiaskarki

  Czyja to czteroośka?

 5. stracił panowanie bo złapał miekiego pobocza które wykonawca wykonał podczas remontu nasypał ziemi zamiast tłucznia lub destruktu asfaltowego a tam niestety ale ruch jest spory autobusy jeżdzą do Dęblina bo kolej zamknięta i cięzarówki pracujące przy remoncie koleji i całe zestawy do firm które tu maja bazy więc ruch wcale nie taki mały a droga wąska

 6. Rodzimy Motyczanin

  Przed chwilą tamtędy jechałem i nadal wahadło, wyciągają wrak już dobre 8 godzin. I tu jeszcze mała zagadka – która OSP miała najbliżej do miejsca wypadku i nawet nie pofatygowała się wyjechać? A remiza tak ładnie odnowiona i samochód kupiony – z naszych podatków przecież! Pobudka druhy, sezon na karpia już się skończył!

 7. Koparką go postawili . Zgniot szoferki ,totalny , zapewne komórą się bawił bo tam jest prosto i sucho było.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7851zł 0.91%
  • GBP 5.2717zł 0.51%
  • EUR 4.554zł 0.32%
  • CHF 4.1003zł 0.05%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja
  Fabryka Piosenki dla zakochanych
  Przez świat. Spotkania z podróżą znów na żywo w Chatce Żaka!