Chcieli pieniędzy na piwo, pobili i okradli mężczyznę. On trafił do aresztu, ona pod dozór policji

W minioną sobotę zamojscy policjanci zatrzymali dwie osoby do sprawy rozboju na 30-latku z Zamościa. Sprawcy usłyszeli zarzut kradzieży rozbójniczej, 33-latek najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie, zaś 36-latka trafiła pod policyjny dozór.

W minioną sobotę po południu policjanci z Zamościa otrzymali zgłoszenie o pobiciu na jednym z osiedli w mieście. Na miejscu pojawił się patrol. Mundurowi ustalili, że 30-latek został pobity przez kobietę i mężczyznę.

Para najpierw zażądała od niego pieniędzy na piwo, a później zabrała leżący na ławce jego portfel z dokumentami i pieniędzmi w kwocie około 1000 złotych. 30-latek próbował odebrać swoją własność, jednak został zaatakowany i pobity. Mężczyzna przewrócił go na ziemię, a następnie oboje kopali ofiarę po cały ciele. Po wszystkim agresorzy uciekli na teren pobliskiego osiedla. Na szczęście pokrzywdzony nie doznał poważniejszych obrażeń.

Podejrzani po kilku minutach zostali zatrzymani. Mieszkańcy Zamościa w wieku 33 i 36 lat trafili do policyjnego aresztu. Oboje usłyszeli zarzuty kradzieży rozbójniczej. Sąd zdecydował, że 33-latek zostanie tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Natomiast jego 36-letnia znajoma została objęta policyjnym dozorem. O dalszym ich losie zdecyduje sąd. Przestępstwo kradzieży rozbójniczej zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10.

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

1 komentarz

 1. Równość wobec prawa hahaha, równe prawa hahaha. On 3 miechy ona dozór. Marksizm kulturowy w sądach i policji ma się świetnie.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8393zł 1.43%
  • GBP 5.3056zł 0.64%
  • EUR 4.5793zł 0.56%
  • CHF 4.1313zł 0.76%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja
  Fabryka Piosenki dla zakochanych
  Przez świat. Spotkania z podróżą znów na żywo w Chatce Żaka!