Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Chciała przekupić egzaminatora na prawo jazdy. Grozi jej nawet 10 lat więzienia

Mieszkanka gmina Sieniawa, podczas egzaminu na prawo jazdy, chciała przekupić pracownika Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego Oddział w Biłgoraju. Kobieta została zatrzymana i usłyszała zarzuty, wkrótce stanie przed sądem.

Wczoraj rano biłgorajscy policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że kobieta chciała przekupić egzaminatora na prawo jazdy.

Mundurowi na miejscu wstępnie ustalili, że 47-letnia mieszkanka gminy Sieniawa podczas praktycznego egzaminu na prawo jazdy odbywającego się na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego Oddział Terenowy w Biłgoraju mieszczącego się przy ulicy Motorowej chciała przekupić egzaminatora. Wręczyła mu kilkaset złotych w zamian za pozytywny wynik egzaminu.

Mężczyzna od razu o wszystkim powiadomił policję. Kobieta została zatrzymana, przewieziona do komendy, a następnie do prokuratury, gdzie usłyszała zarzut wręczenia korzyści majątkowej. Prokurator zastosował wobec niej środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji i zakaz opuszczania kraju. 47-latka stanie przed sądem, grozi jej kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

45 komentarzy

  1. Najpierw wes wybieraj wszystkie śmieci z powodu polskich lasów,to jakaś jedną trzecia powierzono kraju,trzeba będzie z kilkaset tirów,by te śmieci zabrać,ale chyba nie trzeba…….. segregować ?,,aby tylko wszystkie śmieci z lasów zniknęły

  2. wybieraj-wyzbieraj,powierzono-powierzni.Poprawa większych błędów

  3. a mogła jedzić bez prawka dostala by mandat 400zł

  4. Cały system szkolenia egzaminowania w Polsce to jedna wielka maszynka do robienia kasy cały rynek jest wart kilka miliardów i do póki to się nie zmieni będziemy mieli takich kierowców ale nikt tego nie zmieni bo kasa , miejsca pracy itp…. I Koło się zamyka zdać egzamin i hulaj dusza

  5. Jakby tak była ze 20 lat młodsza, to by mogła przekupić bez pieniędzy. A jak by się gość nie zgodził, to by został oskarżony o molestowanie. W tym przypadku chyba by jednak to nie przeszło…

  6. Było po śniadaniu a tu jakieś drobne ktoś chce podarować. Tak mi kiedyś celnik mówił przy odprawie auta

  7. Ja do teorii z prawka uczyłem się 4 godziny. Wykułem wszystko na blachę i zdałem bez błedu za pierwszym razem. Na pj są tak głupie pytania, że żeby go zdać to trzeba tylko wykuć na pamięć ?a praktyczny zdałem za drugim.
    Egzaminator powiedział mi, że ogólnie dobrze jeżdżę, ale za szybko. Za drugim razem trafiłem na tego samego egzaminatora i już zaliczył mi egzamin ???

  8. E tam, mógł na psy już i nie dzwonić, gdzie ludska litość? Mało dala? No to poprostu by odmówił. Wszyscy są ludźmi