Ponad 160 utalentowanych młodych sportowców, którzy regularnie rozwijają swoje umiejętności w Klubach Sportowych Orange, spotka się w czwartek w Tyczynie niedaleko Rzeszowa. Będą wśród nich reprezentanci naszego regionu, którzy zawalczą o miejsca na podium.
PKP Intercity pracuje już nad nowym rozkładem jazdy na sezon 2016/2017. Po raz kolejny pasażerowie mogą oddawać swoje głosy na jedną ze zgłoszonych propozycji.
Tysiące samochodów przejeżdżających każdego dnia, ciągłe korki a także liczne wypadki - to codzienności mieszkańców miejscowości Niemce. Tymczasem w sprawie obiecanej budowy obwodnicy nic się nie dzieje. Mieszkańcy mają już dość czekania.
Już w najbliższą niedzielę na Arenie Lublin odbędzie się Lubelski Piknik Naukowy. Na imprezę dojedziecie darmową komunikacją miejską. Poniżej program imprezy.
We wtorek rano na al. Warszawskiej doszło do zderzenia trzech aut. Jedna osoba trafiła do szpitala.
We wtorek rano w przedszkolu przy ul. Żelazowej Woli w Lublinie doszło do zadymienia. Na miejscu interweniowała straż pożarna.
Kolejne groźnie zdarzenie na ulicach Lublina. Tym razem na Czechowie zderzyły się dwa samochody osobowe.
Duże utrudnienia czekają kierowców w rejonie skrzyżowania ulic Krochmalnej i Diamentowej w Lublinie. Po wypadku utworzyły się duże korki. Warto omijać tą część miasta.
Prace nad budową zachodniej obwodnicy Lublina idą zgodnie z planem i jak zapewniają drogowcy, jeszcze w tym roku zostanie ona oddana do użytku. Znaczna większość trasy posiada już nawierzchnię, trwają jeszcze roboty związane z zielenią i niezbędną infrastrukturą.
Lubelscy policjanci poszukują świadków potrącenia pieszej na ul. Armii Krajowej w Lublinie. Poszkodowana z poważnymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala.
Wczorajszy pożar budynku magazynowego przy ulicy Żelaznej w Lublinie nie był przypadkowy. Za podłożeniem ognia stoi dwóch młodych mężczyzn.
W sobotę informowaliśmy o groźnym wypadku na skrzyżowaniu w Chmielu Drugim, a dzień później doszło do kolejnego tego typu zdarzenia. Tym razem zakończyło się ono tragicznie. Zginęła jedna osoba.
Cytując słowa znanego utworu: “Bo chodzi o to żeby było miło”... czyli gdzie w naszym pięknym mieście można odpocząć, zrelaksować się i solidnie naładować baterie.
Znane są już tegoroczne przysmaki, jakie nagrodzono w konkursie "Najlepszy Smak Lubelszczyzny". Wyniki ogłoszono podczas zakończonego wczoraj ”Europejskiego Festiwalu Smaku”.