690 680 960

Tragicznie zakończony Sylwester. Nie żyje 22-latek, który wypadł z balkonu

Tragicznie w skutkach zakończył się Sylwester dla 22-latka. Mężczyzna zginął w wyniku upadku z balkonu.

Zdarzenie miało miejsce w niedzielę około godziny 6 rano w jednym z bloków przy ulicy Wileńskiej w Lublinie. Służby ratunkowe zostały powiadomione o tym, że z balkonu wypadł młody mężczyzna. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Gdy ratownicy dotarli na miejsce, zastali niedającego oznak życia 22-latka. Natychmiast przystąpiono do akcji reanimacyjnej, jednak nie przyniosła ona skutku. Młody mężczyzna zmarł w wyniku cięzkich obrażeń ciała, jakich doznał w trakcie upadku na ziemię.

Jak ustalili policjanci, 22-latek wyszedł na balkon aby zapalić papierosa. Następnie spadł z wysokości czwartego piętra. Trwa śledztwo w tej sprawie, o zdarzeniu powiadomiono też prokuraturę.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2017-01-01 13:37:40

48 komentarzy

 1. teraz stac bedzie krzyz pod balkonami

 2. może nie palenie, tylko współtowarzysze zabawy Sylwestrowej

  • Tylko czwarte piętro, a w łepetynie się zakręciło i nieszczęście gotowe.
   Każdemu sie może przytrafić, zwłaszcza w Nowy Rok.

   • Identyczna sytuacja, też zabawa Sylwestrowa, tylko stary blok przy Wileńskiej zdarzyła się jakieś 35 lat temu. Głębokie zaspy i krzaki pod oknami uratowały życie znajomemu. Otrzepał się ze śniegu i wrócił na imprezę, budząc zdziwienie otwierającego mu drzwi.
    Z drugiej strony. W bardzo dużej części bloków na osiedlu, wysokość barierek jest nie zgodna z obowiązującymi wymogami. Są za niskie. Nie tak dawno, również wypadł i zginął człowiek na Wajdeloty. Inspektorat Nadzoru Budowlanego jakoś się tym nie zainteresował. Podobnie prezes Gąbka. Woli kosztem terenów zielonych na osiedlu Piastowskim, wybudować Dom Seniora dla przyjaciół z dawnego grona PZPR po różnych przemianach. Ta inwestycja przyniesie zapewne zysk, Podniesienie barierek i zwiększenie bezpieczeństwa lokatorów to strata. Lepiej udawać, że wszystko jest ok.

    • Bo panie Bob, balkony z jakimi by nie było, barierkami nie są dla naćpanych, czy nachlanych kretynów. Tak jak drogi na których się „słabnie”, albo zasypia, często za pomocą Boga i uczynnych kierowcom, snem wiecznym.

    • dom seniora, tak szumnie nazywany przez gąbkę, to nic innego jak jego prywatne lokale które będzie wynajmował…
     gdzieś przecież trzeba ukryć duuuuże dochody, a u emerytura za pasem…

 3. Mam nadzieję że ten co go wypchnął pójdzie na dożywocie za zabójstwo. Bo tak sam z siebie nie wypadl co nie?

 4. ale rozmowa , oszołomy nie wiedzą gdzie tatary

 5. A u mnie chłopaki jarają na podwórku także spoko jest.

 6. juz mamy sie smiac??? czy bedzie madrzejsza puenta?

 7. W mieszkaniu odbywała się impreza Sylwestrowa, niestety ale na niej uczestniczyłem. Wyszedłem chwilę wcześniej więc nie bylem świadkiem. Z tego co wiem chłopak miał problemy, alkohol wszystko spotęgował i skoczył w ułamku sekundy, przyjaciele nie zdążyli nawet zareagować. Straszna tragedia, obserwujmy przyjaciół bo o powtórkę nie trudno… Kondolencje najszczersze dla rodziny i przyjaciół.

  • Wiedzieli, że ma problemy a jednak z nim pili. Dobrze jest mieć fajnych przyjaciół. Jak odwagi samemu nie starczy, wystarczy napić się z kolegami i po kłopocie.

Kursy walut

 • USD 4.1887zł -0.18%
 • GBP 5.2109zł -0.04%
 • EUR 4.479zł -0.25%
 • CHF 4.6211zł -0.19%

Polub nas