690 680 960

Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie

Dzisiaj w rejonie ul. Kunickiego doszło do nietypowej sytuacji. Znajomi mężczyzny, który nie mógł sam wrócić do domu, postanowili mu niezwłocznie pomóc.

Sytuacja rozegrała się w rejonie ul. Kunickiego. Znajomi mężczyzny, który nie był w stanie sam wrócić do domu, wzięli wózek na dwóch kółkach, włożyli do niego swojego kolegę i podwieźli go pod kamienicę, w której mieszka. Tam kolejny znajomy pomógł mężczyźnie dotrzeć do mieszkania.

Jak ustaliliśmy powodem chwilowej niedyspozycji był nadmiar spożytego wcześniej trunku. Biorąc pod uwagę niską temperaturę, należy pochwalić postawę kolegów, którzy nie pozostawili przyjaciela na pastwę losu. Gdyby nie ich pomoc, leżący mężczyzna mógł nabawić się odmrożeń.

 

2017-01-03 21:16:44
(fot. wideo nadesłane Magdalena)

49 komentarzy

 1. prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie

 2. BRAWO BRAWO DLA TYCH PANÓW !!!!!!!!!!

 3. Patologia…

  • Patologia piszesz, tylko , że nie każdą patologię stać na ludzki odruch. Ty nie patologia zapewne odwrócił byś głowę w drugą stronę.

 4. Cały czas zastanawiałem się jak mnie się te obcasy starli.

 5. Czy te osoby zgodziły się na publikacje ich wizerunku ? na pewno nie, bo nawet nie wiedzą że ktoś robi sobie z nich pośmiewisko

 6. I dobrze pijak też człowiek. Może nie zasługuje ale przejsc chyba bym nie mogl obojętnie. .. mógł umrzec koleszka ????

 7. patologia patologia ale samochodu nie musze zamykać a nikt obcy się tam nie szwęda, a taki żulik jest więcej wart od komisariatu obok

 8. Większość by go olała bo po co się brudzić.Co nie?Dlatego musieli mu pomóc.Bez nich by zginął.

 9. tzw. patologia ma więcej ludzkich zasad od tzw. elity a wiem co piszę …..Ci jak się napiją na wszelkich integracjach,sympozjach etc.etc. to jest jeden wielki chlew tyle świń

 10. I tak narodziła się nowa świecka tradycja – transport pijanych (najlepiej do izby wytrzeźwień – kiedyś była na ul. Kawiej i była nazywana „żłobek”).

Kursy walut

 • USD 4.5111zł 0.02%
 • GBP 5.4497zł -0.08%
 • EUR 4.6884zł -0.23%
 • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…