Wszystkim naszym Czytelnikom życzymy spokojnych Świąt Wielkiej Nocy. Spędźcie je w rodzinnej atmosferze. Niech zmartwychwstały Chrystus wleje w Wasze serca spokój i nadzieję. Odpocznijcie od pośpiechu codzienności i z rozwagą podejmujcie wyzwania każdego dnia. Wesołego Alleluja!
Państwowa Inspekcja Handlowa po raz kolejny skontrolowała jakość paliw na stacjach w całym kraju. Największe nieprawidłowości stwierdzono w województwie mazowieckim, lubelskim i łódzkim.
Na trzy lata pozbawienia wolności został skazany 24-letni Jakub Sz., który w ubiegłym roku dokonał nieudanego napadu na sklep spożywczy w Lublinie. Spodziewał się kasy pełnej banknotów, tymczasem w środku były tylko dwie pięciozłotowe monety.
W lubelskiej dzielnicy Wieniawa trwa budowa kolejnego w mieście marketu niemieckiej sieci Lidl. Inwestycja ma zostać ukończona w przeciągu kilku miesięcy.
Nasz Czytelnik umieścił w serwisie YouTube nagranie dosyć niebezpiecznej sytuacji drogowej z udziałem pieszej. Została ona zarejestrowana w pojeździe nauki jazdy.
Podczas Świąt Wielkanocnych pogoda nie będzie nas rozpieszczać. Prognozy wskazują, że niebo w regionie zasnują chmury, lokalnie pojawią się opady deszczu, a na termometrach zobaczymy w granicach 8-12 °C.
Policjanci z Lublina wraz z funkcjonariuszami z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej w Chełmie zatrzymali złodzieja samochodów. Na terenie gminy Wołomin ujawniono "dziuplę" gdzie kradzione pojazdy był rozbierane na części.
28 kwietnia w Klubie Silence odbędzie się impreza charytatywna w ramach pomocy choremu Theodorowi. W ciągu jednej nocy zagra dla niego 40 DJ-ów.
Zdążył tylko ruszyć, a po chwili pojawili się policjanci. Kolejny pijany kierowca został dzisiaj zatrzymany na ulicach Lublina.
Najpierw wjechał w tył stojącego na światłach opla, potem zjechał na chodnik, a następnie pieszo rzucił się do ucieczki. Jadący z nim pasażer również nie zamierzał czekać na policję.
Prawo jazdy posiadał zaledwie od dwóch miesięcy, a już doprowadził do zderzenia aut. Po wczorajszym zdarzeniu zostały mu zatrzymane uprawnienia.
Kolejny kompletnie pijany kierowca wpadł dzisiaj na jednej z ulic Lublina. Na al. Kraśnickiej wjechał on w jadące przed nim auto, doprowadzając do zderzenia trzech pojazdów.
Uruchomił silnik pojazdu, ten był na biegu, więc wjechał w ogrodzenie. Widząc co się stało, chciał wycofać, jednak z impetem uderzył w budynek.
W czwartek rano jeden z pojazdów komunikacji miejskiej przewoził pasażerów z uszkodzoną tylną szybą. Jak się okazało, kierowca nie zauważył, że z pojazdem jest coś nie tak.